Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Sport i dijeta /

Zumba i mršavljenje

Pozdrav curke. Mala uvertira, želim smršaviti polako ali sigurno, u pola godine. Razmišljam na šta da krenem pošto sam previše lijena da sama trčim [:smije] Ovako zumba mi je super ali mi je malo glupo što instruktorica zna pokrete i pleše dok ostali skaču kao budale za njom. Nikad nisam bila na zumbi ali mi tako izgleda, zato sam otvorila temu da vas pitam, jer razmišljam da krenem na zumbu. Drugi dio je taj dali zumba stvarno pomaže u mršavljenju. Nisam baš sigurna u to, ne znam. Danas sam slučajno okrenula na dr.Oza koji je rekao kako troši oko 700 kalorija i da je super. Vaša mišljenja ili iskustva. Hvalaaa [:smijesi]
2014 10 02
Svaki aerobni trening pomaze u mrsavljenju!
2014 10 02
Ja sam išla na zumbu i isto prvi put sam se osjećala malo glupo,ali kasnije sam skontala da te nitko ne gleda.Zumba je zabavna i brzo se nauče pokreti.Sad trenutno neidem zbog obaveza ali ću sigurno opet upisati.I da nikad se u životu nisam oznojila ko na zumbi [:smijesi]
2014 10 02
zuba ti je jako dobra prijateljica isla jako puno smrsala jer se znos puno,,kalorije se tope tako da idi odmah sutra j nemas sta cekat,, [:zaljubljen] [:poljubac]
2014 10 02
znojenje nema veze sa mrsavljenjem. znojenjem izbacujes vodu i toksine iz tijela. smrsavit ces ako budes kontrolirala prehranu i radila kardio. ja sam isla u teretanu prije, sad idem na crossfit. i ako kile budes skidala na normalan nacin neces ih ni vratiti tako lako. iz iskustva.
2014 10 02
Ja sam se super utegnula na pilatesu! [:zaljubljen] Prvih mjesec dana mi je bilo bezveze, misliš da taj pilates nije od nikakve koristi, ali nakon par mjeseci vidiš super rezultate... [:zaljubljen]
2014 10 02
pomaze jabuka i cimet i normalno jedete
2014 10 02
Ja idem na aerobic sad već duži period, moram priznati da sam oduševljena a isto se dugo dugo nisam dala na to jer mi je bilo "glupo"..kreni! [:kesi]
2014 10 02
Ja sam skinula 40 kg s Un dijetom i to drzim 7 godina i nemamm nikakvih problema sa vracanjem kilograma.Planinarim,dosta hodam i volim se kretat ali po zimi nemaš kud pa sam sama skinula sa you tubea zumbu za pocetnike i naucila sve korake,,Cijelu zimu sam skakala na to u svojoj sobi svaku vecer po 45 minuta i na vagi se nije vidjelo više od 3 kilograma manje ali tijelo mi se jako zategnulo i preoblikovalo na onaj pravi način.Znojenje nema veze s mršavljenjem.Meni je zumba zanimljivija od sobnog bicikla npr jer izmjenjuješ više vrsta plesova imaš periode brzog i težeg skakanja pa onda lakšeg tako da se ni ne umoris previse,ja ti preporučujem da kreneš pogotovo ako ne voliš monotoniju i rutinu u vježbanju [:zaljubljen]
2014 10 02
ma nebi na nikakvu dijetu jer znam svoje tijelo i znam da mu je potrebno da vježbam jer ništa ne radim po cijele dane. to me zanima da, dali da idem na na fitness, pilates, aerobic, insanity, ili će mi i zumba pomoći da smršavim, jer ipak mislim da mi je nekako najdraža. treba mi da skinem trbuh za početak, kasnije ako dodem do toga ću to stegnuti. hvala cure
2014 10 02
Curke, već godinu i pol idem na vježbanje za žene. Prvo sam mislila da je sranje kao i sve druge teretane i da je to tak nikak. Ali "Magic well" je fakat čaroban izvor, ako prevodimo doslovno. Radi se o vježbama na kružnom principu treninga, proguglajte malo, a sam trening traje sa istezanjem točno pola sata, kaj je nama zaposlenim mamama super. Otpelam dijete na gimnastiku i umjesto da ga negdje na kavi čekam, ja se odem oznojiti na svoje vježbanje. Osim kružnih treninga možete ići i na zumbu koja je 2 puta tjedno te vježbe za kralježnicu ili noge-guza-trbuh...Uglavnom čudo jedno jer...ja sam cijeli život teška kategorija, a zahvaljujući tome uzgubih 24 kile i super se osjećam i držim to i dalje, a idem 4 puta tjedno...Ali, bez daljnjega, nije samo vježbanje već sam kompletno promijenila način prehrane, jedem 5 puta dnevno, ali po malo i fakat su rezultati tu. [:kesi] Probajte pa vidite
2014 10 02
ivanea, ne mozes ciljano mrsaviti. ako mrsavis, mrsavis kompletno. samo sto je je to individualno, gdje se kome najprije hvata i ide dolje... ali generalno nasalge sala na trbuhu su obicno najtvrdokornije.
2014 10 02
Išla sam na zumbu par mjeseci, meni osobno je previše monotono jer sam u mjesec dana naučila apsolutno sve korake i varijacije istih [:smijesi] ali zanimljivo je hehe osobno nisam baš smršavila sa zumbom ali sam imala bolju kondiciju [:smijesi]
2014 10 03
probala skoro pa sve.. -zumba --obožavam ju ...ali ni grama nisam izgubila teretana ..monotono...dobila mišićnu masu svuda ..osim tamo gdje sam htjela - crossfit-dril ..definitvno bi izgubila na težini ali odustala nakon prvog treninga zbog problema sa koljenom
2014 11 26
Tablete za mršavljenje - euhealth24.com/hr/drug/xenical-generic Vjeruj mi, djeluje. Imam 32 godine, probala sam svega i to je jedini suplement u mojem životu, koji sam isprobala i koji stvarno iskopao kilograme i drži me iz daleka.
2023 09 19