Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Dom /

Ikea i njihovi proizvodi

Svi spominju tu veličanstvenu Ikeu. [:kesi] Jeste li bili tamo i kakva je ponuda? Jeste što kupili? [:kesi]
2014 10 04
odlična je ponuda, šarolika. od šarolikih komada do šarolikih cijena [:zaljubljen] s tim da stvarno ima dobrih cijena [:jezik] ja sam opskrbila uglavnom kuhinju novim komadima [:sramezljiv]
2014 10 04
Ja sam bila i idem opet danas. Meni je Ikea jako blizu, pa idem s curama u njihov restoran na losos [:kesi] , a možda i kupimo nekaj usput. U našoj Ikei smo za sada kupili samo neke sitnice za kuhinju. Iz Nizozemske imamo neke lampe koje su još uvijek u ponudi, tak da ih ima i naša Ikea. A suprug i ja imamo i popis sitnica koje mislimo još kupiti. Kao svaki mjesec nekaj [:kesi]
2014 10 04
Gledala sam ponudu na njihovoj stranici ali nisam bila tamo.. Naši su prijatelji u Ikei kupili namještaj za dječju sobu pa kažu da se isplatilo [:smijesi]
2014 10 04
Ima stvarno svega, zadnje sta smo kupili su zavjese, case i jos neke sitnice. Za te novce - super! Imam neke stvari od prije koje su kupljene u Austriji i zadovoljna sam,neke od njih mi traju vec godinama [:smijesi]
2014 10 04
Ja sam većinom opskrbijivala kuhinju prošle godine (u Grazu) i stvarno se isplatilo za 2€ set čaša i vrč od debelog stakla [:smijesi]
2014 10 04
Ponuda i cijene ko i po ostalim slicnim ducanima, svi su velicali tu ikeu, a kad ono veliko razocaranje..kolko para, toliko i muzike...
2014 10 04
Super je Ikea, kako i čitaš po većini naših odgovora.. Ja imam jednu njihovu kuhinju već desetak godina u vikendici - i dan danas je fora i junački se drži. Sve je vrlo praktično, lako za kombiniranje s drugim vrstama namještaja i asesoara.
2014 10 04
Meni osobno čisto razočaaranje. Skupa i ništa mi se ne sviđa.. vratih se ja u emezzetu
2014 10 05
Eto vidiš kako se ukusi i mišljenja razlikuju [:kesi] ! Meni 'Emezzeta' nula bodova......
2014 10 05
Ikeu dizali u nebesa kad ono... Polica bez ladica 1000 kn.. Ja sa ladicama u drugom centru platila 450.. Meni nimalo jeftinija od drugih, kvaliteta nula ko i kod drugih.. Bas razocaranje. Uzalud utroseni sati i benzin [:hihot]
2014 10 05
Sreća za 'Ikeu' da većina ne misli kao ti, imače ne bi po cijelom svijetu dućane otvarali i onolike gužve imali [:hihot]
2014 10 06
'Ikea' je zakon [:zaljubljen] ! U petak sam zapalila do naše 'Ikee' iz Rijeke s frendicama, kupila genijalnu crvenu komodu, metalni okrugli stol koji je prekrasno legao u moju shabby sobu, posteljinu na točkice crveno/bijelu i ludi luster....sve za male pare. pred dva mjeseca u talijanskoj kupila famozan tepih -. skoro identičan takav u 'lesnini' bih platila 6 puta više, izračunala sam. Živjela 'Ikea'!
2014 10 06
Ma kakva ikea [:smije] [:smije] nesto skuplje nisam vidjela. To sto otvaraju po cijelom svijetu nista ne znaci...otvarala je i kika pa gdje je sad? Tamo gdje ce nadam se zavrsit i ikea sa svojim cijenama i preprepreruznim stvarima....guzva je tolika da 80% izade sa praznim rukama [:smije] [:smije] prestrava Jednom isla i nikad vise...kolegice isle kupit neki ormaric za ured...isto razocarane da vise nikad nece ic i isto svima govore da ne idu [:smije] [:smije] Btw..i lesnina ima po svuda..pa je roba koju drze cisti srot crkla ikea! [:smije]
2014 10 06
ikea? jedna velika glupost koja nema veze sa rijec JEFTINO.. to je sve samo ne jefitno [:place] jedna posteljina 200-300 kn..to imas u svakom ducanu...set casa 50 tak kn, to isto imas u svakom duanu ( cak i jeftinije i naravno ljepse ) ikea je napuhana i kak je dosla, nadam se da ce tako i otic [:ljut] svi koje poznajem su toliko razocarani da pljuju na veliko... iskreno, dabog da propali s tim cijenama frendica cekaala to sranje od ducana da kupi maloj sobu, cijene su u nebesima...na kraju kupila u ducanu koji vec godinama ima kod nas otvoren centar jer ne samo da su nekvalitetni, nego to jos i dobro naplate ziva katastrofa
2014 10 06
1 2