Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Dom /

Unutrašnji prostor /

čupavi tepih

namjerila sam se kupiti dva prekrasna bijela čupavca, jedan za dječju sobu a drugi za dnevnu.ali malo me brine koliko je lako to održavati?vi koje imate biste li preporučile bijelu boju?sa čime ih perete?
2014 10 06
Mi imamo pola godine bijeli čupavi u dnevnom ispod stola i nije bilo potrebe za pranjem, ali nemamo djece i ne nosimo cipele po doma..
2014 10 06
Ufff, tesko je to odrzavati+izvor alergena
2014 10 06
Ja imam godinu dana vec i super mi je zaista ; usisam usisivacem ali nikad ti ne moze izvuci sve mrvice iz njega a poprilicno je tezak tako da svako koji mjesec neko mi pomogne da ga dignemo i iznesemo vani istrest preko balkona... ja imam bez onako bas je lijepa boja ... :-)
2014 10 06
bijeli nikako, imam u spavacoj sobi, nehodamo obuveni , imam malu curicu ali se pazi max, i svaka tockica, mrvica, svese vidi, moram ga svaki dan skoro usiisavati ili krpom brisati, i opet ne od esve jer su cupe prevelike pa se mora istresati
2014 10 06
Ja imam ljubičasti i jako sam zadovoljna. Usisavam ga svakih par dana a jednom mjesecno ga operem sa sredstvom za pranje tepiha, imas ga za kupit u svakom ducanu, ja ga kupujem u Plodinama i kosta jedno cca 15 kn. U vodi se napravi pjena, sa time se natrlja tepih, ostavi se dva sata da odstoji i onda se usisa. Bude sve fino mirisno i cisto. Sad za bijelu boju nisam bas sigurna, htjela sam ju i ja ali sam odustala bas zato jer se na bijelom sve vidi. Ali ako ti se bas svidja probaj... Nadam se da tepih nije bas preskup...
2014 10 06
imam polučupavi,ali sa svilenim čupicama....tepih je kao deblji tepison,a uzorci kao pruge u drugim bojama su napravljeni od toga čupavog....i super mi je [:smije] ...samo što je moj u smeđim nijansama
2014 10 06
nije to veliki tepih, 180*200cm, znaći nije baš neki izvor alergena.kako se otprilike kreču cijene u praonicama?
2014 10 06
Meni je bijeli cupava jedino i logican za spavacu sobu, ta tamo jedino spavas.... Ja ga imam vec preko 6 godina i ako zelis da uvijek bude cupav i lijep treba ga cesto usisavati i cetkati...nije divoljno samo usisavanje... Ja sam ga prala vanish prahom za tepihe....
2014 10 06
a jel otpadaju dlačice?
2014 10 06
Zna li netko dobru kemijsku čistionicu za čupavce? Koja ih osuši do kraja. Nakon nekog vremena jedino takav nacin čišćenja pali...
2014 10 06
Mojem ne, nisu tanke dlacice, sve i jedna je ispletena, i gusto tkano...
2014 10 06
Mog je dečko zalio milion puta i vinom i kavom, ja ga perem četkom i vanishom za tepihe doslovce u tuš kadi,isprem puno puta i na balkon.Poslije je kao nov
2014 10 06
pa nije obavljao nuždu na njemu hahahahaha, kaj bi mu bilo. ovo odlicna ponuda da, kupi to
2014 10 06
haha nebojim se da je nuždu obavljao, lijepo se bijeli pa sigurno da nije :D ma kupila bih 100% stan nam je ogroman i svuda su pločice+laminat trebam mali tepiščić, samo se bojim eto da već vrlo brzo poslije ne zažalim zato pitam kako se to održava :)
2014 10 06
1 2