Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Koje je najbolje žensko auto?

Šta se tiče Smarta, nije loš, iako je za moj ukus preeeemali i nikad ga ne bi uzela [:smije] ali je nezahvalan jer troši jako puno, i zamjenski dijelovi se čekaju dosta dugo pospan Možda Renault Megane Sport [:jezik]
2014 10 11
Ja sam ponosna vlasnica Fiestice, naravno u Hot Magenta boji :) auto je novi i dosta je plaćen jer sam ga radila po svojim željama (boja, unutrašnjost, dodatci i sl., i čekala ga 3 mjeseca da mi ga naprave, no preporučam ga od srca, jer troši mi jedva 4,5l po gradu :) [slika:f933d237-02c7-4d93-8e6c-6307a4fe57b5]
2014 10 11
Toyota yaris najbolji mali auto i super mi je ovaj novi mali Opel Adam.
2014 10 11
Bmw serije 3,savrsen za nas zene [:hihot]
2014 10 11
Peugeot 308 [:zaljubljen] [:zaljubljen]
2014 10 11
Peugeot 206 cc mi je savrsen
2014 10 11
natalija51 , 206 cc puno troši ja obožavam mjenjati autiće..imala sam ne znam ni ja koliko..tj. radila sam sa autima pa si zamislite otprilike sam vozila mjesečno oko najmanje 10-tak... [:zaljubljen] a imala ih ne znam im ni broja.. trenutno imam mali c3 (preporodila se što se goriva tiće) to mi je za grad onda c5 malo veći za malo dalje.. i za najdalji put Q7 mada ti novi autići ni ne troše puno goriva, iznenadila sam se no nezgodan za parkirati jer je velik u gradskoj gužvi a moj sin pikira sada na ovaj mali bmw sportski.. pa kada čitam tu po krpicama kako cure imaju "probleme" s kolicima i koliko koštaju [:zaljubljen] odmah mi prođe glavom koliko ću ja sada platiti ova "kolica" a i drugi je ovih dana položio..pa bi i on nešto [:hihot] [:zaljubljen] joj..slatki su bili kada su bili mali... [:smije] [:zaljubljen] [:poljubac]
2014 10 11
1 2