Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Gdje je granica ljudske besramnosti ?

Povraca mi se vise od cirkusa djevojaka koje su toliko besramne i pokvarene da sam ostala zaprepastena. Uglavnom javi mi se djevojka sa 16 poz. komentara koja je zainteresirana za moje ekstenzije . Postavlja klasična pitanja bla bla i na kraju kaže uzela bi ih no ucenica je pa treba skupiti novce ( no tek ima 40 kn a one su 550 ). Nisam ništa komentirala jer znam kako je kad nesto želiš i izmislit ces novce ako treba. I javim se djevojci ( po ponašanju vise djevojcici ) hoće li ih uzeti ,kaže našla je ipak za 400. Ne želeći ulaziti u rasprave napisem samo ok . Sada prodaje sintetiku koju je kupila preko drugog oglasnika za 150 kn , placena 270 . Nastavak...
2013 02 19
ne daj se, ja si skuham kavu i idem dalje...........njoj očito nije u interesu kupiti, nego daj mi nemam para, a istu stvar ce sutra staviti u prodaju, nazalost ima ih previše
2013 02 19
I ništa mi nije čudno dok nisam danas na drugom oglasniku vidjela oglas identicnog teksta kao tekst oglasa na krpicama, gdje je svoj sinteticki skart zamijenila slikom mojih ekstenzija koje je željela kupiti . I naravno javio mi se kupac optuzujuci me kako to nije moja slika jer je vidjela identičnu sliku mojih ekstenzija na oglasu doticne dame. A ima 16 pozitivnih komentara ? Muka mi je !!!
2013 02 19
Keka ovo je tragican nastavak ... Da je onako završilo ne bih ni reagirala ali ovo me strašno izbacilo iz takta
2013 02 19
[:frustriran]
2013 02 19
Koja je to cura?
2013 02 19
ELITASTAR
2013 02 19
Meni je isto muka od svega toga,a da ne ponavljamo ono o rezerviranju i besramnom nejavljanju nakon davanja podataka...
2013 02 19
Ta tvoja ELITASTAR je stavila slikicu haljine do pla i napisla "nemam kad dodatno poslikavati", [:ljut] [:pospan]
2013 02 19
Odmah sam prijavila korisnickoj podrsci drugog oglasnika koji je obrisao moju sliku na njezinom oglasu , no tekst oglasa je ostao . Nisam uopće znala da se radi o njoj koja je željela kupiti Ekst. od mene. Maloprije gledam oglase na krpicama i procitam isti tekst kao tamo , a ono doticna dama ( isti tekst i tamo i ovdje ) . Tu je stavila sliku svoje sintetike jer ima povratnih, a tamo nema pa se okoristila mojom ( koja sam joj htjela izaći u susret ) da zavalja druge .
2013 02 19
I sad zbog njene gluposti, dobivaš svakakve epitete. Pa da čovik ne poviruje ...
2013 02 19
Kim kad sto posto i ima samo pola haljine ili je i tu sliku nekom maznula [:hihot]
2013 02 19
ovo je za nepovjerovat jbte [:ljut]
2013 02 19
Bas tako Garavusa ... Sad mi je lakše kad sam se malo ispuhala :-)
2013 02 19
Bas tako Garavusa ... Sad mi je lakše kad sam se malo ispuhala :-)
2013 02 19
1 2 3 4