Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Dom /

Je li i vama tako...

Svaku subotu isto.Napokon dođe vikend,a ja od jutra kuham,čistim kompletno kuću,perem,peglam i na kraju dana krepana.Čistim i preko tjedna,ali za vikend generalka. Je li i vi tako ili sam ja luda [:smije] ?! uvijek sebi govorim da ću morati malo ohladiti od toga da mi sve bude po špagici [:hihot] ,ali nikako se naučiti pameti. E,da i divim se ženama koje rade i vikende i sve stignu.
2014 11 08
Ja sam očistila sve jucer, da danas mogu bit sve 4 u zraku. [:hihot]
2014 11 08
[:hihot]
2014 11 08
Jedino mi je vikend da napravim malo više po kući i kad radim na poslu..Moram malo klince i muža stisnuti,dosta je bilo [:smije] [:smije] [:smije]
2014 11 08
Svaki dan isto [:place] [:smije]
2014 11 08
Harpo i ja očistim petkom kad radim ujutro, ali jučer sam bila tako bezvoljna da sam pola dana prespavala. Sad sam i muža uključila u usisavanje. a najbolje mi je kad kaže "evo ženo očistija sam ti". kao da sebi nije [:ljut]
2014 11 08
Meni je nekako lakse petkom kad dodem kuc zapet pa sve detaljno da u subotu imam vremena za sina i neki malo bolji rucak. Kad svaki tjedan usisavam ,perem ispod kreveta,kutne,iza ormara,prozori... Nebude jako prljavo pa nema ribanja i ne oduzima puno vremena.
2014 11 08
saki baš to što kažeš, svaki dan jovo nanovo [:smije]
2014 11 08
Nekad sama sebe iznenadim pa promjenim raspored poslova al svi me docekaju [:smije] [:hihot]
2014 11 08
neće se ništa samo napravi [:smije] . a ja sam još bolesna na to da sve mora biti po špagici pa sama sebe ubijem [:vrti]
2014 11 08
Evo, upravo vrsim pripreme, 'krecem' vec sat vremena, a krpice mi nimalo ne pomazu u tome [:smije] [:smije] [:znoji]
2014 11 08
haha sunny i ja savko malo sjednem za laptop,pa me i to uspori. a i vrime me čini usporenom
2014 11 08
Kako poznato! Držalo me to dok sam bila mlada i poletna [:smije] Na skali od jedan do deset ..sve je moralo biti 15..a ja nakon toga krepana.Sad samo lagano bacim pogled po stanu i ako je za neku dobru šesticu... prolazi...kome se ne sviđa nek sređuje sam,ja imam pametnijeg posla [:smije] [:smije] ,recimo..biti na krpama! [:kesi]
2014 11 08