Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Autizam-cjepivo-POTVRFJENO

Ukucaj na netu radio liberum/cjepiva izazivaju autizam/potvrdjenoUguglati [:frustriran]
2014 11 12
ah ni jedno cjepivo danas nije zdravo, a opet...ni bez njih se ne moze.
2014 11 12
pogledala sam malo, izgleda mi više ko stranica s otkrivenim zavjerama, nego neki znanstveni portal. trebaju tu neki konkretni dokazi, a ne rekla/kazala. ne govorim da ne vjerujem da su cjepiva kriva zbog raznih bolesti, nego jednostavno da to neće nikada izići u javnost kao potvrđena činjenica jer su mediji UVIJEK i BEZ IZNIMKE kontrolirani.
2014 11 12
Moja djevojčica ima autistican spektar, i uvjek sam na to pomisljala.Al sta sad mogu moram se sa tim nositi. Bila je savrsena beba , sve smo pretrage moguce i nemoguće napravili i biološki je sve ok.A opetnije, velika je to borba i samo oni koji to imaju znaju kako je.Podavila bi ih [:frustriran]
2014 11 12
ivanamia, samo hrabro..radila sam sa autističnom djecom, dobro kažete..to je velika borba..ne dajte se.. [:sramezljiv]
2014 11 12
I curica moje kume. Od cijepljenja - JEDNE. RIJECI NIJE IZUSTILA. NE MOGU VJEROVATI da vam jos treba crtati ... Koje ignorantice, uzas Cjepiva su vani povucena i nisu obavezna . Jos da naprave cjepivo za glupost- to bi bilo sjajno i islo bi ko ludo na trzistu
2014 11 12
ivanamia - moje kumce u Osijek na neuro feedback. Raspitaj se. Tezultati razliciti. Nekima nema pomaka a nekima sjajni učinak roditelji prezadovoljni
2014 11 12
tko zna šta je tu istina
2014 11 12
a to je obavezno cjepivo..... eh, pa i ja sam cepljena i moji, nemam problema s autizmom.....jedino nešto genetski, od pradjeda A mali mi ima 6g i nemam takvih problema, a na svako cijepljenje smo išli....
2014 11 12
Hvala cure, raspitat ću se, napreduje ona ali to ide polako .Cjelo njeno odrastanje se pretvorilo u iščekivanje.Sad joj je 8 god.
2014 11 12
Martia imam ja curicu od 10 i sve je ok ali nije svaki organizam isti
2014 11 12
da nije svaki organizam isti, znam da nekima više šteti nego koristi...ali ko bi to znao
2014 11 12
Ja sam se počela raspitivati kako bih mogla izbjeći cijepljenje svog djeteta, kad ću ga imati..jer znam da će ta borba potrajati...ovo je surova država...nije li zanimljivo da samo ove balkanske zemlje od drugih zemalja u Europi moraju cijepiti svoju djecu ilnače slijede sankcije?! vjerujte, nema gorega od cjepiva... ako pogledam samo svoje djtinjstvo..otkada sam se prvi put cjepila, ode imunitet i nastaju komplikacije..žene drage, imam samo 23 godine i ne možete si zamisliti kakvo je sve zlo navučeno na mene...no srećom, okrenula sam se alternativnom liječenju i blistaaaaam sve se može riješiti bez ijednog lijeka...SAMO se treba osvijestiti i tražiti, biti uporan
2014 11 12
marijazg to što je tvoje zdrastveno stanje užas, ne možeš pripisati cjepivima.. ajde tu smo negdje s godinama i ja sam se cjepila pa sam zdrava (da pokucam o drvo) - i 99,9% mojih vršnjaka.. a svi smo se cjepili mislim kakve vi zaključke donosite da je to strašno.. isto tako si mogla reći da ti je zdravlje ošlo u k kad si prvi put pojela smokić jer, ono, povezuješ nevezane stvari [:pospan] jel imaš crno na bijelom da je tebi baš cjepivo donijelo bolesti a ne genetika ili nešto drugo?
2014 11 12
[:smijesi] [:zaljubljen]
2014 11 12
1 2 3 4