Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Automobili, motocikli, bicikli /

Pomoć oko auta i okolnog sadržaja :)

I da, evo moje dame, kako izgledaju farovi požutjeli, matirali i sve ostalo od sunca i soli. Čovjek nije prošao tehnički, vratili su ga nazad jer ne može s takvim farovima. Došao je do mene da mu na brzinu to ispoliram. Stanje kakvo je bilo kad je došao kod mene: [slika:58214c43-1c8b-4fcd-9b69-7d158243448d] [slika:f09df23d-8fbf-46c2-bb58-81ad458767c8] I nakon što sam ispolirao: [slika:a3adfee4-ca91-4016-8c5f-acdbff9d8ffc] [slika:8507c038-107c-4982-8302-c59fa9c15d50] Čuvajte svoje autiće [:zaljubljen]
2015 05 10
ovaj koji mi je slagao pumpu mi je prvi susjed, radio u austriji kao mehanicar i ok je za tjuning ali imam osjecaj da mu je tlaka baviti se obicnim autima. prvo vrijeme sam bila u autocommerce jer su ovlasteni pa kod njega jer je ok ali lakse je dobit kolindu nego njega plus imam osjecaj da odradi cisto da odradi, nakon sta nesto napravi opet moram kod njega. sad ostajem u ovom drugom fiatovom, valjda ce uspit dokucit sta mu je. za minija ima tomic ali ocekujem da su cijene bmw-ovske a muz je za razliku od mene skrt [:hihot]
2015 05 11
btw svjetla su super odradjena!! nekim cudom meni na fici jos izgledaju ko prvi dan iako nije garaziran tj ispod smokve je pa je uredno bombardiran smokvama ali je bar u hladu [:hihot]
2015 05 11
Da, ako se on bavi tuningom, onda mu se ne da s tim stvarima zezat jer oni inače rade drugačije stvari i imaju drugačije mušterije. Ako ti nije skup Fiatom servis, a ne znaš nekog drugog, najbolja opcija ti je ić kod njih. Moja Mazda je u ovlaštenom od prvog dana kupnje pa do sad i uvijek su dečki ok, susretljivi, što god bude može se dogovrit, imam besplatnu šlepu (ne daj bože trebalo), svu Mazda podršku bilo gdje u Europu da odem, garanciju na sve što se radi... Nije to loše :) A autić ide i dalje ko zvrk sa puno kilometara :) Da, Tomić je skup jako haha. Pogledajte malo po BMW forumu, sigurno ekipa zna servis u okolici Splita. Jao, smola, kad bi ti znala kolko to šteti laku, ne bi ga ostavljala ispod drveća hahaha. I hvala za pohvalu [:zaljubljen]
2015 05 11
news - otac je satrao zadnji far i branik na svojoj lanci upravo maloprije. jos da mu nisam rekla da plati kasko... nekako mslim da bi bilo najzgodnije da preselim u servis kako je krenilo... [:place] [:place] servis mi je nesto skuplji nego ovaj susjedov ali momci su stvarno super tako da definitivno ostajem tamo, jos da ovog tvrdoglavog oca nagovorim da ide kod njih - hoce lanci mijenjat remenje u fusu, pokusavam mu objasnit da se to ne radi, isto kao za kasko ali neeeee [:ljut]
2015 05 12
evo da ja pitam. onako jednostavno laicki, ako je moguce dobit odgovor. pitanje bude tipicno zensko :D primjecujem da mi se auto teze pali ujutro. imam benzinca sa plinom. znaci nije da se nece upalit nego mora malo dulje verglat pa upali. kasnije bez problema valjda kad se ugrije ako je bitno astra H karavan 2007., 1,6
2015 05 12
Bit će mu veselo sad kad dođe račun ako je nova Lancia haha. Onda fino u ovlašteni pa si mirna. Bolje dat malo više para nego hodat stalno po servisima. Kad ideš kod nekog mehaničara stalno, onda on već zna što se radilo i što možda bi trebalo napraviti :) Ne valja mijenjat mehaničare. I nemoj mu dat da mijenja remenje u fušu jer to najčešće loše završi. Ako mu remen preskoči, može se oprostit s autom.
2015 05 12
Zeekay, Jel već dugo imaš taj auto na plinu ili od nedavno? Kad ga pališ ujutro, pališ ga na benzin? I jel ti onako možda lampice na komadnoj ploči kad verglaš malo zagasito zasvijetle? (Ako je to s lampicama, može bit da je akumulator). Probaj ga vozit malo na benzin dan-dva pa vidjet hoće ti se to opet ponovit.
2015 05 12
kupljen je sa ugradjenim plinom. a plin je ugradjen odmah 2007. nije do akumulatora jer je novi ... ne dogadja se to sa svjecicama. auto se pali automatski na benzin i nakon nekog vremena, kad se ugrije, tek prebaci na plin (također automatski) mogu ga probat vozit na benzin mada mislim da nije to toga. opet ja zenski tip pitanja... jel svjecice imaju kakve veze sa paljenjem [:smije] ?
2015 05 12
Kaj ti znači to da se ne događa sa svječicama? Svječice su ti jedan od glavnih dijelova paljenja kod benzinca, ali ne bi ti auto radio ispravno, tako da to nije do njih. Ja baš mislim da je do plina, neka dizna ili membrana. Probaj auto voziti 2 dana na benzin pa probat opet. Može se dogodit da ta dizna ili membrana od plina popusti i skupe se plinovi, pa kad ga ti ujutro hoćeš upalit, treba mu duže. Probaj tako. vozi malo na bengu :)
2015 05 12
ahahah kako sam smotana. razmisljala sam o svjecicama, da cu te to pitat i onda sam umjesto " ne dogadja se to sa lampicama" napisala sa svjecicama [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] evo vozala se danas i budem sutra/preksutra pa da vidim jel ima razlike. ujutro uglavnom se malo pomuci cura, a kasnije tokom dana je ok uglavnom. a treba servis pasti za koju tisucicu km po papirima...mada mi kazu ljudi koji imaju plin da ne trebam dok ne pocne cukat itd... da je to cisto trosenje novaca prebrzo...
2015 05 12
Hahaha ma sve ok :) Može, pa javi. A vjerojatno ti dobro i kažu. Ako pali, dobro je. Vjerojatno ćeš trebat prije ili kasnije servis plinskog sustava. Napomeni im to na servisu pa neka pogledaju :) Nije ti to ništa zabrinjavajuće sve dok uspije upaliti.
2015 05 13
nije zabrinjavajuce al je iritirajuce kad ti tata drzi prodike kak auto tesko pali... ma auto je redovito servisiran kod proslog vlasnika pa ne bih da kod mene postane odmah kanta zbog nebrige. al nije mi bas ni 2500 kn viska za redovan servis ako nije jso potreban. budem vidjela nakon vikenda kako se ponasa i jel ima promjene... :) hvala
2015 05 13
novija lancia, 09g, far 1700 plus branik ne zna se koliko [:ljut] nije puno puklo al je puklo [:ljut] kad vec pilam, kuzis se u skutere? kod mene 3 auta i skuter a sve skupa treba gurnut u kontejner
2015 05 13
Ako ti tata drži prodike neka ga onda on popravi :) Nisi ti tu ništa kriva. Ne moraš na servis ići ranije ako je samo u tome stvar. Kad bude redovan servis, napomeni im pa će oni pogledati o čemu se radi. Nema na čemu :) @Angelwing Još ti je dobra i cijena za far. Za moju Mazdu 2 iz 2004 cijena fara je 2250kn, prednji branik 3600kn bez farbanja [:hihot] U skutere ne baš, nisam imao motor, ali možeš probat pitat haha. A ništa, vrijeme je da kupiš pošteni auto :)
2015 05 13
1 2 ... 5 6 7 8