Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

Psihologija /

Najezda živih mrtvaca ili Džoj tu d vrld...

Žene, božićna depresija već je sindrom nivoa postporođajne i, na žalost vas hvata [:smije] . Učmala nam Rvacka, love ni od korova, budućnost neizvijesna, a ono kao sve šljašti , zvoni i zvecka. Svi ko loši glumci u lošem filmu. No, kriticizam ne pomaže, baš naprotiv. Jesu li ti tupi i izbezumljeni vrijedni moga komentara. Dolazi Božić, svi trebamo ponovo biti djeca. Svatko neka krene od sebe, malodušje baci na stranu i nauči se radovati sitnicama. Ja s 43 jedva čekam snijeg da se s klincima odem sanjkati. Ako me ne ušćakne. [:hihot]
2014 11 19
Ja bih šećernu vatu...Znam da je umjetna kao i sifoni Kardašijanica, ali super slatkiš iz djetinjstva. Genijalan za zamusati se kao zadnja i dići živac majci [:smije] [:smije]
2014 11 19
Sorry...padoh nicice nakon ferrera pa da se oporavim.... [:sramezljiv] Bila su to,vjerujte mi,daleko ljepsa vremena...ne zato jer su imali para,nego su ljudi bili bogatiji iznutra,odnosi su bili topliji...danas je najbitnije na kajgod zakeljit masnu,pretrcat maraton po ducanima i sto bi na kraju.... tutnemo poklon,a doticnu/og nit posteno ne vidimo...a to meni bas nije u duhu Bozica.
2014 11 19
[:smije] [:smije] [:smije] ah da...naši klinci se bacaju po podu i vrište i ne puštaju ono za što su se uhvatili...
2014 11 19
Anamaja,živim za snijeg. Na prve pahulje pas i ja pičimo u šumu. Štob rekli dothrakiji "it iz knoun". [:smije]
2014 11 19
Božić. [:place] Ubijaju mi radost iščekivanja. Gubi se smisao. Božić je postao blagdan šopingiranja i prežderavanja. [:tuzan]
2014 11 19
Svileni bomboni [:sramezljiv] [:sramezljiv] cory, ova je reklama baš kjut kjut <3
2014 11 19
ljetos sam kupovala poklon legici koja moglo bi se reć ono...pored takvog lege ne treba ti nelega...ugl.cura bahata i kronično isfrustrirana...nikad nema...a sve ima...i kao voli čipku i donje rublje...i ja joj napišem kako će za rođoš dobiti čipkaste gaće... [:smije] ...a ona na to...a je ti poklon...UŽAS..koju poruku poslati...
2014 11 19
Koviljko [:zaljubljen] Taman to. Od medijskog "silovanja" i nametanja-kupite,morate kupiti...Jeste li već kupili sve za vaše najmilije??..Mi se diže kosa na glavi. Najmiliji ionako dobiju svašta,neovisno o godišnjem dobu i datumu koji je uzet kao Isusov rođendan,a koji i moja agnostična familija slavi jer ha prepoznaje kao blagdan kad obitelj treba biti skupa.
2014 11 19
Kreativna moja...oni lijepi umotani u crvene,žute,plave svilene papiriće... [:smije] Koviljka sunce naše...pa đes bona...što se kofrčiš...nema te...
2014 11 19
Amaly,nakon njenog odgovora bi dobila blok na fejsu a ne čipkaste gaće [:smije] Što fali tom poklonu? Što fali bilo kojem pklonu osobe koja me zna i razumije? Pa neka se radi i o laku za nokte od 6 kuna. Ako je boja pogođena,znat ću da me sluša...da je mislio/mislila na mene.
2014 11 19
slušam danima...u ZTC-u se otvorio Miller igračke...i svi koji rade tamo pričaju kako je to haranje po trgovini...kao,nije normalno koliko ljudi kupuju vražje igračke a skupe do bola...500kn memory...super...od must have igračke do must have Nike Air max pa do must have kugle na tijelu... [:hihot]
2014 11 19
Ma kakvo kupovanje i rasipanje novaca na poklone u ovo vrijeme krize?! Ja kupim samo poklon klinki jer joj je na Bozic i rođendan . Ostalima nikom nista [:smije]
2014 11 19
A ne znam, ja ne kupujem poklone ciljano za darove. Niti razmišljam o prigodi. Onako, dođem - vidim, to je za nju/njega... A i s dragim osobama imam takav dogovor. Radije popijmo pivu mjesto da kupujemo zviždarije koje nam ne trebaju.
2014 11 19
corygan...ma dobila ona blok...ne samo od mene... [:smije] ...očito je bilo više neželjenih poklona...
2014 11 19