Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

Psihologija /

Najezda živih mrtvaca ili Džoj tu d vrld...

Hrvoicl...postanem agresivna i neurotična...posebno me počne iritirati ona bolesna glazba koja udara u svakom butiku jer kao potiče kupce na trošenje...ma meni dođe da pobjegnem... [:smije]
2014 11 19
ove godine mi se dogodila jedna nepredviđena stvar...našla sam se nakon ljeta u posjeti na duže vrijeme i tako sva u ljetnoj robi nepripremljena dočekala jesen...znači trebale su mi jakna za jesen/zimu (prijelaz) i gležnje...i kao idem po centrima pogledati što ima...naravno novca baš i nemam...pa se gledalo u jeftinijim buticima...nakon pola sata sam se tresla...jela sam prije odlaska...a bila sam gladna jer sam se izbezumila...sve je bilo toliko loše...skupo...neki čudni modeli...cipele koje bi se na prvoj kiši raspale...a koža hvala Bogu košta 600kn...
2014 11 19
Ja volim Zg,ali,najsretnija sam kad u petak,nakon radnog vremena, okrenem centru pozadinu i uteknem na svoje brdo,do ponedjeljka. Tamo nema šoping centara,tek jedan socijalistički dućančić [:smije] [:smije]
2014 11 19
najlješi Božićni poklon je ušećerena crvena jabuka, nema ništa ljepše,toplije i slađe! Bolje od ferrera, milke,griotta, rafaela i ostalog! [:sramezljiv]
2014 11 19
Miss,ne bogohuli [:ljut] Ferrero je dar od Boga,ženama [:smije] I muškarcima koje iste,nakon što navale na Ferrero i Nutelu,puštaju na miru.
2014 11 19
ajd neću, meni je Rafaelo dar od Boga! [:sramezljiv] Ajd njega bi mogla mjenjat za ušećerenu jabuku [:sramezljiv] [:zaljubljen]
2014 11 19
Netko spomenuo Ferrero? [:sramezljiv] Ovo za jabuke sam i ja čula od svojih, to su bila vremena.. Sve je puno (trgovine, shopping centri..)..ljudi kupuju kao da nakon Božića ili Nove više svijeta nema. [:smije]
2014 11 19
Ali koji glup osjećaj... Uletim u H&M jer sam,ovakva njnđa-spretna, usrala majicu i trebala mi je nova za posao. I onda osjećaj alla kreš test dami gdje te nagurava hrpetina povampirenih i pozombirenih koje se trgaju za šljokičaste ajteme za "najluđu noć".... Užas,prodat će se vestica koja izgleda kao da je '73-e skinula devedesetogodišnja njemica Berta i zaboravila u nekom hotelu na Jadranu.
2014 11 19
nije bitno...kako ne shvaćate...treba obuć sjajnu kuglu na sebe jer je to trenutno must have...teen cure koje vrište i izbezumljene majke koje zbrajaju novčeke...za svinjski but kako bi svi jeli ili za kuglu u kojoj će sunce zasjati na par sati i svakako je odbaciti nakon toga jer eto već je viđena u tome i već postoji selfi koji potvrđuje kako je to imala na sebi...pa što će reći ako se opet u tome pojavi...žalosno...i onda se pitamo kako je pola RH gladno i kako su roditelji očajni...a djeca bahata i arogantna i kronično nezadovoljna...
2014 11 19
Uvijek se zapitam čime se ucjenjuje roditelja koji je dvanaestgodišnjakinji dao svoj amex da ode u kupnju. I to ne školskih potrepština.
2014 11 19
mislila sam da sam jedina...prije par tjedana par korisnica je tražilo normalne...ponavljam normalne majice...morala sam se smijati...dugih rukava,ravne,okruglog izreza pamuk s malo elastina...i onda sam shvatila kako nisam jedina koja se u pola ovoga što se gura i nudi...ne nalazi...iskreno ne shvaćam...znam da smo svi željni nečega novoga i htjeli bismo ponekad imati nešto nesvakidašnje...ali dati oko 1000kn za nešto što ću obući samo jednom za Novu i više nikad...ne vidim smisao...valjda je bitnije dobro društvo i dobra zabava...a sad obleka...radije u kineskom...koliko para toliko muzike...za 100kn i za jednu večer...svaka majka bi bila presretna...uštedila bi i možda za preostali novac ispekla kolač za pamćenje...
2014 11 19
prije dva tjedna sam tražila u H&M na dječjem odjelu vestu i u kabini čujem dvije curke koje isprobavaju odjeću...mogle bi biti 12 ili 13...slikaju se mobitelom i komentiraju koju fotku će staviti na naslovnu na faceu...u odjeći koju isprobavaju...nasmijala sam se...jer zaista žalosno...al žalosno...to je djetinjstvo...nove Ave koje se puće usnama na faceu i to je sve što imaju u glavi...kuda ide svijet...
2014 11 19
napokon jedna tema za čitanje,kimanje i sjećanje...pozdrav curama..
2014 11 19
baš to...tema u kojoj bi se svi mogli malo zamisliti...
2014 11 19
ove godine sam dobila poklon (na moru mi je kolega koji je išao na kirvaj donio lizu (lizalicu)...štapić od šećera i oraha...savršeno za grlobolju ili kašalj...sjećam se svilenih bombona...a Vi...
2014 11 19