Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

Psihologija /

Najezda živih mrtvaca ili Džoj tu d vrld...

Koviljka...ma Balkan...navada nas tu istočnjaka...ovo pero treba za jastuk ono kad se ova praunuka bude udavala...papir od čokolade...neka se nađe jer može se kasnije umotat keks u njega... [:smije] ...najlonka...ma pusti što je pukla...baba će to zakrpat...ako i ne pažljivo...bit će za po doma...stare cipele bez džona...pusti to je za ić u polje...stavit ćemo komad od one gume na dvorištu... [:smije] [:smije] [:smije]
2014 11 19
[:smije] [:smije] [:smije] Šparna baka.
2014 11 19
[:smije] [:smije] čekaj nije tu kraj...kanta za smeće...nema toga...samo baci...sutradan te to čeka ispred vrata...kud bi to...sve se to da popravit...
2014 11 19
e Koviljka mene sad zanima jedna stvar...koliko ondak imaš pari cipela kad se seliš pola života...jer ono ako nemaš 100 pa ti si muško... [:smije] [:smije]
2014 11 19
Djevojke samo se zabavljajte, ja odoh srediti frizuru. Sutra se sastanči. A i čeka me neka stručna literatura. A i pojela sam pola pistacija u zalisi. [:smije] A teško je nabaviti neslane... Pa moram biti šparna Koka. [:sramezljiv] Budite mi dobre i krasne. [:smije] ma nemojte zapravo... [:smije]
2014 11 19
Uh, Amalka jebemu. Oko 50 pari. Smanjila sam. [:sramezljiv]
2014 11 19
Sram te bilo...što ne vučeš to sve za sobom,ko je vidio žensko,a da nije stonoga...ajd idi sastanči... [:smije] [:poljubac]
2014 11 19
Posramljeno odlazim. [:sramezljiv]
2014 11 19
Da koma je ta shopping groznica pred blagdane. Ja inače nemam vremena za kupovinu zato i volim Krpice. Zombiji - prava riječ. Evo što se meni jednom desilo i kakav sam zombi bila [:hihot] . Šoping je običan ne predblagdanski ali ja nemam vremena za kupiti nešto skoro nikada pa sam u strci kad se dokopam centra. Ne da mahnito jurim ali sam u nekom modusu vrlo čudnom. I tako ja u dućanu skeniram stvarčice na vješalicama...poznat mi je dućan bila nekoliko puta u njemu i ostalo mi u sjećanju da je na tom mjestu prolaz između stupova. I krenem ja proći kad osoba sa druge strane hoće proći na ovu stranu gdje sam ja (širina cca 2 metra). I tako nabasamo jedna na drugu i stanemo na udaljenosti oko samo pola metra, ja sam imala malo spušten pogled i dignem ga osobi u lice i iznenadim se da tu netko jest i kažem "o, oprostite" i hoću se maknuti u stranu i zaobići osobu ali i osoba radi isti pokret na istu stranu...i tad shvatim da sam ta osoba ja - moj odraz u ogledalu...to nije prolaz nego veliko ogledalo [:hihot] [:hihot] I vidio je netko svu tu scenu dvoje djece od oko 10 godina valjda im je mama bila tu negdje dalje... shopping zombie [:sokiran]
2014 11 20
1 2 3 4 5