Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

Psihologija /

Najezda živih mrtvaca ili Džoj tu d vrld...

Amalka, evo me, kuburim dane. Poso, kuća, bolnica, poso... [:sramezljiv]
2014 11 19
Svjedočila prije metar dana jednoj gadnoj sceni upravo u Mulleru. Nedjelja je,jelte,pa je prosječna rvacka obitelj ušla da se djeca zabave. Mlađi zapeo za neku skupu igračku,trga je s police(kutijetina nečega,valjda selekšn legića),ono...gledamo kad će se to prevaliti na njega. Roitelji doslovno pobjegli na drugi kraj dućana a mali se zajapurio,vrišti,iskočila mu žila na čelu. Na kraju ih je prodavač došao zamoliti da si smire dijete jer da će dovesti zaštitara. Nasuprot toga je bilo klinaca koji su izlazili samo s čokoladom u ruci i nikom ništa.
2014 11 19
mene je to prije strašno opterećivalo...pred blagdane mi se kosa dizala...svi bi donijeli neke paketine s više mašni i omota nego nadgrobni aranžman...a meni se stomak okretao jer nije nikada bilo obilje i teško se živjelo i trebalo je po starom običaju uzvratiti poklonom...još pogotovo što sam osoba koja pazi što drugi vole i što im se sviđa...no s godinama sam to sve otepla...nema više enormnih darova i čira na želucu od opterećenja...čestita se i i eventualno odnese kava ili vino i to je to...
2014 11 19
Piva [:zaljubljen] To je to. S obzirom na to koliko ljudi zna moju slabost prema hmeljnom napitku bogova,mogao bi me pod borom dočekati kompletan staff iz pivnice Medvedgrad i pripadajuće blagotvorne tekućine.
2014 11 19
[:smije] [:smije] [:smije] selekšn legića...ajme dobre ste...Koviljka moja...pa jes bolna...
2014 11 19
Ja volim pokloniti. Pa bio Božić, rođendan,imendan...majmunovo... Ili obilježavam dan kad sam uhvatila dragu mi osobu kako čačka nos. I to se trudim vidjeti što toj osobi treba, što bi željela...
2014 11 19
Cory, you don't say. [:smije] Ja se suzdržavam da ne stučem paket od 8 komada Leffea koji mi stoji u špajzi. [:smije] A nesmem bre alkoolu ni blizu. Znaš kako mi voće udari u tikvu. [:sramezljiv] Amalka, niš strašno. Žilava sam ja stara baba. [:hihot] Meni je zapravo žao ljudi koji nemaju osjećaj sreće bez posjedovanja. Što materijalnih dobara, što ljudi. Ljetos sam shvatila da ne posjedujem ništa čega se ne bih mogla sutra odreći.
2014 11 19
e pa Koviljko moja...baš to...zamislimo život da stalno moramo seliti iz jedne države u drugu...a znamo da oni koji moraju putovat zrakoplovom (ah taj prekokrašni hrvatski) mogu ponijeti koliko ono...25kg...što mislite da morate sve strpati u tih 25kg...hmhmhm...mnoge bi plakale ili bi kofer puknuo po svim šavovima...
2014 11 19
Moja tuga je tek nemjerljiva. Spopao me neki crijevni virus i samo s tugom smijem gledati u pivo na policama dućana. Koviljko...ti ne razumiješ.Ako je posjeduješ-ne živiš. IMa se,može se...Zato i te predbožićnje parade gluposti i konzumerizma po dućanima. Da ne ispadnem licemjerni lažov,volim i ja primiti darak. Ali ne mora biti skup.Ni ekstravagantan.Ni,štajaznam...brendiran. I bitan je način na koji mi ga je netko dao.
2014 11 19
ja sam osobno alergična ne neke poklone...rezano cvijeće...ne volim to jer uvene za sedam dana i nemam ništa od toga...jest da nisam ni za ono živo jer mi i to uspije "odbacit list"..."stabljiku"...što već...pa parfemi jer to je nešto nakon čega mi ostane bočica...a to nit skupljam niti mi predstavlja išta ako je i neki name na njemu...i mrzim plišence...posebno za Valentinovo...pa ubila bih kad kupuju plišence...kupi gaće na srca i mirna Bosna... [:smije] [:smije]
2014 11 19
Što stara baba? [:ljut] Ta vi ste dama ,u najboljim godinama,što bi rekao jedan "pokojni" krpičar,direktor.
2014 11 19
A ne...Za Valentinovo ima da se isprsi čorbastim grahom sa suhim rebarcima. Ne padam ja na ta američanska sranja [:smije] [:smije]
2014 11 19
Amalić, upravo to. Selila sam nekih 12ak puta do sada i znam da ću još barem 3-4. Barem. Da sam svaki puta sve vukla za sobom trebala bih hangar. [:smije] Ma mogu ja shvatiti tu psihologiju. Posjedovati znači osigurati se nekako da je to nešto tvoje. Imaš neku sigurnost. A ljudi su ovdje željni svega, željni skupljanja kao hrrčci jer u kolektivnom pamćenju postoji još vijeme prije 90-ih kad si imao dva para cipela u trgovini i nikakav izbor. Onaj tko kaže da ne voli primiti dar, laže. Svima godi znak pažnje.
2014 11 19
[:smije] [:smije] [:smije] uf i ja volim kada se kuha...
2014 11 19
Za Valentinovo me najčešće pogodi čokoladom u tikvu. [:smije]
2014 11 19