Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

Psihologija /

Obiteljski problemi...

Prije svega pozdrav svima :) Naime situacija je vrlo slozena najbolje je da pocnem od pocetka... Moja majka je u braku sa mojim tatom nekih dvadesetak godina, no u zadnjih 10 godina jedino sto razgovaraju je pozdrav kada ude u kucu sa posla i kada se svadaju nazalost... Uz to sve njegov alkohol je zauzeo najvise zasluzan za njegovo ponekada i agresivno ponasanje, svadu bez ikakvog pametnoga razloga i mnostvo drugih ruznih stvari. Naime mama je na rubu zivaca jednostavno primjetila sam da u zadnjih par dana je tuzna vise nego inace tocno vidim da ne moze vise sve to sa sobom nositi, svakoga dana place pije te glupe tablete za smirenje za koje sam joj tisucu puta rekla da ce joj vise stete donjeti nego koristi jednostavno valjda samo u tome nalazi i maleni izlaz [:tuzan] Mama je upoznala jednoga Talijana on zivi u Rijeci vec dugo godina, covjek je na mjestu na njezinom licu je opet onaj iskren osmjeh koji rjetko kada ima uzasno mi je drago da je zadovoljna. Samo zelim da je sretna. On zeli da ona i ja dodemo u Rijeku, inace smo mi u Zagrebu i sada je to nesto smo me uzasno muci dali ce on biti uredu prema meni (posto mu stvarno nisam nitko i nista...) ne zelim zivjeti opet neki divlji zivot gdje me netko napada kada zaboravim svjetlo ugasiti za sobom... Rado bih otisla, u Zagrebu imam puno prijatelja i ljude koje poznajem, nasla sam posao nije nesto posebno radim par dana u tjednu ali barem imam svoj novac. Jos jedan problem postoji svi koji imaju psa znaju koliko je tesko ostaviti ta predivna bica imam zlatnoga retrivera skoro 5 godina i tu ljubav ne mogu niti sa jednom rijeci opisati nabavila sam ju slucajno, a postala je od toga slucajno neko nezamjenjivo bice u nasem zivotu. Nju nebi mogla ponijeti sa sobom zato jer taj covjek ima psa i prijasnje pse su mu susjedi bili otrovali tako da je vrlo skakljivo... Htjela bih otici sa mamom ali stvarno ne znam sto da radim, sto da mislim kako ce se to sve odvijati, ispasti me muci...
2014 11 21
ja tu ljubav za peseke ne kužim! budi sa majkom i pamet u glavu!
2014 11 21
animat, imaš li psa?
2014 11 21
Odi i ponesi psa sa sobom !
2014 11 21
Pakuj krpe i seli.Bit će pasa još al je život jedan...iskoristi ga... [:smijesi] Tvoja majka se cijeli život žrtvovala za tebe a sad je red da se ti žrtvuješ za nju! [:smijesi]
2014 11 21
Žao mi je zbog situacije. Ako si punoljetna idi s mamom, nemojte ostajati vrijeme ništa ne mjenja. Mozda zbog toga što tvoja mama nije otišla do sada mislis da ni ti nebi trebala. Ali život je kratak i nemoj da budes njime nezadovoljna. Probaj, možda i ti pronađeš ljubav svog života tamo. A za psa nemam savjet. Sretno. Budite sretne i ti i mama. [:smijesi]
2014 11 21
Porazgovaraj s mamom, što ona iskreno misli o tome kako će se on ponašati prema tebi i dali će stati na svoju stranu, ako dođe do nekog "deranja". Ne znam, probaj, ako ne probaš, ostaje ono "što ako, što bi bilo kad bi bilo", što se tiče psa upotpunosti te razumijem, ali imaš li ga kome ostaviti, mislim da bi se taj problem dao riještiti, to što taj gospodin ima psa ne mora značiti da je nužno problem, Retriveri su jako dragi, veseli i druželjubivi, možda bi im trebalo par šetnjica da se upoznaju,svatko ima svog vlasnika koji se brine za njega i pruža mu ljubav, tako da mislim da bi to bilo ok. Čitajući, mislila sam da ćeš napisati da ne možeš ostaviti tatu,njega u tom kontekstu nisi spomenula tako da mislim da si spremna. posao ćeš naći i dolje, prijatelje možeš uvijek viđati,čuti se s njima. sve u svemu, good luck [:smijesi]
2014 11 21
tvoju stranu*
2014 11 21
Animat , prije 5 minuta prijavi | ↑ ja tu ljubav za peseke ne kužim! dafuq [:boji] [:vrti] nina nemam ti na zalost savjet ali ti drzim fige, nisam odolila ne komentirati ovaj biser ispod tvoje price, oprosti
2014 11 21
Mislim da bi mogla pokusat u rijeci, psa povedi sa sobom, ako je ok, onda ce taj talijan razumjeti, rijeka-zagreb nisu daleko, ne bi otisla da ne vidis prijatelje nikad vise, znsm da je posao tesko naci, pa sad ostaviti.razmisli, odvagni za i protiv.mama ti sigurno, al sigurno ovako ne moze.ti dobro razmisli.
2014 11 21
Molim te, povedi psa sa sobom! Skompat ce se, sigurna sam. [:kesi]
2014 11 21
Budi uz mamu, pruži joj sreću koja joj je nedostajala svih ovih 10-ak godina i budi dio njenog novog početka [:smijesi]
2014 11 21
ok, animat nije sama pa sama i onda se svi lazno zgrazaju nad sudbinama zivotinja [:frustriran] [:ljut] vjerujem da bi covjek pristao na jos jednog psa i da biste ga mogli cuvati od trovaca zato nemoj da ti to bude problem, popricaj s mamom i objasni joj koliko ti znaci
2014 11 21
Ako taj covijek cijeni i voli tvoju mamu onda ce postovati i tebe mislim.Mlada si i mozda te cekaju bolje prilike u Rijeci...jako je nezgodno za psa to razumijem,mislim da je to i protuzakonito trovati ,tako da se mozete javiti policiji ili nekoj udruzi jacoj i da oni opomenu te divljake....jer su koliko ja znam kazne jako viskoke....sretno... [:smijesi]
2014 11 21
Pa iskreno, i meni je malo bizarno velik faktor u jednadžbi taj pas. [:hihot] Ali i što ga ne bi vodila sa sobom? Ako ga voliš, valjda paziš na njega, pa kako bi ti ga onda mogli otrovati ispod nosa? Osim ako jako šlampavo bedinaš pse. [:sokiran] Edit: kazne za trovače pasa su prvenstveno nominalne. U praksi to, prostibože, zapravo čak i prolazi..uređena država, jbg. [:vrti]
2014 11 21
1 2 3