Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Dom /

Spužve i potrebštine za tapeciranje

Tko zna gdje se to može kupiti? Treba mi za preurediti stolice.
2014 11 24
Hvala, Ezri...ja bas ovih dana trazim materijal za tapeciranje stolica. Usput, ako neka od vas ima nesto tako, javite se! Imam tri stolice, ne trebam puno materijala. Za dezene sam otvorena...jedino ne bih jednobojno i mora biti nesto sa zelenom bojom.
2014 11 24
Pegasus-nema na čemu. Imaju super nijanse eko kože (ne znam zanima li te to') [:zaljubljen]
2014 11 24
Pa za stolice ne bih eko kožu, onaj klasični materijal za tapeciranje bi bio najbolji. Al hvala, pogledat ću i kod njih. Kakve su im cijene? Ponekad se neugodno iznenadim oko tog dijela.
2014 11 24
Hvala Ezri....ubi se tražeći spužvu.... [:frustriran]
2014 11 24
Pegasus nemam pojma kako se kreću cijene tih materijala. [:sramezljiv] [:tuzan] Mishell nema na čemu. Pazi da ne padneš na dupe(ko ja) kad ti tete kažu cijene spužva. [:hihot]
2014 11 24
pa baš sam sad malo gledala....pa me cijena od nekih 350 kn ubode u oči [:boji] ....zar to toliko košta??? [:sokiran]
2014 11 24
i to još nisam uspijela skužiti kolika je to debljina i količina spužve [:sramezljiv]
2014 11 24
Ovisi o debljini i dimenziji spužve. Ali da od 150 na dalje su [:boji]
2014 11 24
uffff....a ja imam 6 stolica ....znači 6 sjedišta i 6 naslona......pa si misli... [:boji] [:place] ....uhvatila sam se skupog hobija....hahahah...biserka,dođe me kao da i kupim nove stolice!!!
2014 11 24
Ahahahaha ako se ne varam ove spužve su ti dimenzija ko madrac od kreveta [:hihot] Vjerujem da je jedna dovoljna za 6 stolica. Imaš i one tanke tanane spužvice od 3mm. Ona ide na role metraža i jeftina je.
2014 11 24
hahahaah.....moram ih nazvati,pa neka mi sve objasne i koje debljine imaju i koja je cijena....hvala ti na pomoći [:poljubac]
2014 11 24
Žene, dajte mi recite...jel koristite za tapeciranje onu običnu spužvu (obično je žućkasta) ili neku posebnu?
2014 11 25
Ja sam koristila vatelin zadnji put. Jeftiniji je bio od spužve.
2014 11 25