Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Slobodno vrijeme i hobiji /

Putovanja, odmori /

Tko je bio u Turskoj?

Ljudi,kako je tamo..Našla sam odlične ponude; tipa za 2500kn povratna avionska karta i smještaj u hotelu s 4 zvjezdice s doručcima..Jel moguće da je tako povoljno?
2014 12 01
Može link? :)
2014 12 01
hej :) mi smo bili u istanbulu :) platili smo 4500 kn sva tri jela, dorucak, rucak, vecera... i to 6 dana [:smijesi]
2014 12 01
to je bilo prosle god za bozic ponuda [:smijesi]
2014 12 01
ja nisam bila..još, ali nedavno mi je bila jedna poznanica sa obitelji rekli su da je ono područje oko hotela fantazija prekrasno, ali da se radi svoje sigunosti ne mičeš previše dalje od tog kruga i da se treba paziti turaka, od taksista trgovaca i tako dalje, svi gledaju kako će zeznuti turiste pa i mi, ali da su turci to doveli na potpuno novu razinu..uasvršili
2014 12 01
sailorgirl tako je u svakom većem gradu i u Dalmaciji. [:smije]
2014 12 01
znači 8 dana* [:smije]
2014 12 01
Imaš dva dana slobodno stigneš avionom do Istanbula [:smije]
2014 12 01
ljudi... ne dajte se zeznuti, obecaju 8 dana isve... ali u tih osam dana obracunaju sve, dobro se informirajte! ne vjerujte oglasima... nama je bilo kao 2800 kn a na kraju 4500 kn zato se inf na vrijeme i ne vjerujte svemu...
2014 12 01
zalosna25 često takse ne ulaze i fakultativni izleti :) Što su vam točno prešutili? [:smijesi]
2014 12 01
Bila je jedna moja poznanica...isto tako super jeftino, da bi na kraju došli tamo, rekli su im da na 2 dana idu na izlet za koji je rečeno da nije obavezan, ali ono što im nisu rekli je da nemaju hotel za ta 2 dana. A vodiči su bili neki turci koji su cijenu izleta određivali proizvoljno i rekli su da je 100€ po osobi. A kada su neki rekli da neće platiti, počele su ucjene da moraju jer se inače neće moći vratiti doma, da će ih ostaviti same....Sve se to riješi odlaskom u našu ambasadu, ali ona i muž su umrli od straha i ništa im nije palo na pamet nego platiti pa da se riješe tih ljudi. Kad su došli doma, guglali su sve i našli na forumima da je jako puno ljudi imalo takva neugodna iskustva... Tako da...ako zvuči predobro i prejeftino da bi bila istina, vjerojatno zbilja je tako [:tuzan]
2014 12 01
Mi smo sad išli za cca 900 kn u Veneciju, Barcu, Cannes i Niceu. [:smije] I u vlastitom aranžmanu još do Monaca. Treba se dobro raspitati prije puta, puno istraživati, kako agenciju tako i sve ostalo. Bilo je stvari kojima nismo bili zadovoljni, ali drugi puta ćemo se bolje pripremiti. [:smijesi]
2014 12 01