Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Slobodno vrijeme i hobiji /

Proslave /

Osjećate li se kao da dolazi Božić?

klratko i jasno NE
2014 12 03
mamamirna, da bi reč rekla, osim , tak je...no, netko nema vremena i sitnice koje su kupljene teško ušteđenim novcem su veeeeliki dar...a najveći je obitelj na okupu,no ražalostila me Nagini 06 ... koja je rekla da je sve manje ljudi s kojima je slavila Božić....pa od tud i tuga u njenu srcu [:sramezljiv]
2014 12 03
Ja sam imuna na to što neki zovu-konzumerističko/medijsko ludilo. I dobro kaže mamamirna-Božić je onakav kakvog si sami napravite.
2014 12 03
mediji potiću kupnju ,kao i reklame, ali naša je odluka što ćemo i kako ćemo...mlađi teško podnose tu nepravdu oko materijalne raspodjele...ja ih razumijem...lani sam kupila djeci baš ono što su htjeli, ove godine ne mogu... [:vrti]
2014 12 03
Eh, DobraK. Sad sve pljušti od pusa (majčinskih i inih, sve primam), a od siječnja - šipak. [:hihot]
2014 12 03
I Nagini ,nije ih sve manje sa nama...dok god ih nosimo u srcu i u mislima,oni su sa nama,svaki dan,pa tako i na Božić [:zaljubljen]
2014 12 03
Chris, kak to misliš da ja od siječnja neću slati puse...možda, ako me blokiraju na forumu... [:sokiran] [:hihot] [:sramezljiv]
2014 12 03
mamamirna [:zaljubljen] baš ste to divno rekli. [:zaljubljen]
2014 12 03
meni nazalost nista, uopce nemam taj osjecaj...
2014 12 03
ima nešto i u božičnom duhu tužnog, ako je čovjek sam...mnogi su u to vrijeme jako depresivni.... [:tuzan]
2014 12 03
To bumo još vidli, DK. Ljudi se istroše za Žićbo, i to ne samo materijalno. Poslije nema pusa do ročkasa. [:hihot]
2014 12 03
Odmah te dam u praćene osobe i pobrinut ću se da ti osobno poslje, u siječnju od mene dobiješ virtualne puse..., nije mi se još u temu javila muška osoba,jedino ako je bila u ženskom niku....pa nisam znala...eto, ja svoja obećanja ispunjavam... [:smijesi]
2014 12 03
Ova zagorčica bi se samo ljubila! [:sokiran] [:smije] [:smije] [:smije]
2014 12 03
Zagorčica ti je takva, ona voli ljude ...a sigurno je da joj je oko srca još toplejše kad je taj drugi ...drugog spola...mada je to vjerojatno netko malčice stariji od mog sina...mamamirna... [:vrti] [:sramezljiv] [:hihot]
2014 12 03
No, ovo je trebala ispasti ozbiljna tema o božičnom duhu.,..pa dobro u tom duhu je ljubiti i bližnjega svoga ...slažem se [:sramezljiv]
2014 12 03