Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Veliki i mali razgovori :)

nisam nikada bila u toplo vrijeme, vjerujem da je isto predivno zbog hrpe zelenila, tih jezercica, mostica...
2014 12 31
Drage moje svima vam od srca želim sretnu novu 2015.god. Puno svega lijepoga da vam se desi i sve želje ispune! Purple sretno u Njemačkoj i možda se nekad vratiš kad budu bolja vremena ovdje!! Svima šaljem puno pusa!!! [:poljubac]
2015 01 01
drage moje sretna vam Nova godina!! sve najbolje vama i vasim voljenima!! da mi budete zdrave!!!! da mi budete vesele, nasmijane, lijepe i drage kao do sada!! nadam se da ste se lijepo zabavile za docek!! [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac] [:poljubac]
2015 01 01
Sve najbolje svima i od mene :D Neka vam se ispune želje i snovi !
2015 01 01
[slika:562e650f-6084-4dc0-ac57-df7e256ed5db] Radna ekipa od noćas!!! [:kesi] [:kesi] [:kesi]
2015 01 01
Ljepotice moje svima od srca sretna Nova, samo nek je zdravlja, ostalo će doći [:poljubac] [:poljubac] [:zaljubljen]
2015 01 01
Purple, baš ste simpa [:zaljubljen]
2015 01 01
Purple jel to u bj bolnici??
2015 01 02
je!! u bolnici!! to nam je cekanonica!! zamolili smo pratnju od jedne pacijentice da nas poslika... [:hihot] [:hihot] ali to je jos sami pocetak radne smjene, kada jos nije bilo pacijenata!! [:hihot] [:hihot] [:hihot]
2015 01 02
Hej curke, i ja vam zelim sve najbolje, uz malo zakasnjenje. Oporavak od lude noci je bio dug, hehehehehehe Nadam se da ce nam nova svima biti bolja nego stara.
2015 01 03
Pozdrav cure sve najbolje u 2015 godini od jedne plus size djevojke!!! :))
2015 01 03
Cure sve najbolje za Novu Godinu,inventura i nakuhavanje me ubiše...Želim puno sreće,zdravlja,ljubavi i novaca da možete kupovati puno krpica.... Feba...slike su ti prekrasne,vesele ipune života...volim boje.....volim micke [:zaljubljen] Purple----slika s posla je zakon.... [:zaljubljen]
2015 01 03
cure!!! vidi se da su bili blagdani i da prodaja ne ide... a meni stvari smetaju i prave probleme jer ne znam sto cu s robom... tako je ide nova odluka!! sve po 10 kn!!! sve na profilu!!! koliko god da je kostalo ide jeftino kao u kineza!!! to mi je tek toliko da dodem do tiska ili poste [:hihot] [:hihot] [:hihot]
2015 01 05
ej curke!! samo da vam kazem da sam danas bila u Arena centru i da H&M ima bas super ponudu plus size odjece!! kupila sam si dvije veste za 100kn!! jedna siva, a jedna neka bez sa nekim crnim tockama... onako pravo tople za ove hladne dane... i kupila sam si dvoje traperice... okay, one nisu bile na snizenju... ali hajde [:hihot] [:hihot] i samo da kazem da se konacna odluka zna!! u nedjelju u noci putujem za Munchen!! [:kesi] [:kesi] [:kesi] hvala svim curama koje su skoro sve kupile od mene... nazalost.... skuzila sam da imam jos hrpu toga sto necu nositi ali sada vise nemam vremena ni slikati... mozda nesto uspijem slikati i sve dam za tako neku sicu samo da prodam i da se toga rijesim... ako tu budem radila to ce biti sutra -prekosutra i samo ono sto brze da ode... hvala svima jer nitko nije gnjavio oko mjerena jer iskreno... stvarno ne bih imala zivaca za to... [:kesi] [:kesi] [:kesi]
2015 01 06
i samo jos da se pohvalim da sam danas prvi put u svojim rukama imala original Michael Kors torbu!! i cure moje!!! bit ce moja i Bozja kroz par mjeseci!! makar ne jela ali cu si je priustiti!!! [:hihot] [:hihot] [:hihot] [:hihot] [:hihot]
2015 01 06
1 2 ... 9 10 11 12 13 14 15 ... 40