Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

kako napraviti izgled?

pozdrav curke :) molim vas pomozite mi kako se rade izgledi, pročitala sam upute sa strane da se moraju url adrese upisati međutim ja uspijevam ubaciti samo jedan artikl. mozete li mi kao tutleku u detalje, korak po korak, objasniti kako napraviti kolekciju .hvala :) [:sokiran]
2014 12 26
Evo zdravo seljački opis: - otvoriš www.krpice.hr dva puta - na jednoj str. odeš na "kolekcije", pa "kreiraj kolekciju" - na drugoj str. odeš u tražilicu i nađeš artikl koji želiš uvrstiti u svoju kolekciju - klikneš na željeni artikl i kopiraš njegovu url "link" (to je ono gdje inače upisuješ www.nešto...), pa to pejstiraš na str. gdje si otvorila "kreiraj kolekciju" u onaj prozorčić gdje piše "lokacija artikla" i stisneš "priključi"...tada ti se pojavi slika tog artikla i tako za svaki artikl pojedinačno - kad si dodala sve artikle, staviš nešto u opis, naslov i tagove i stisneš "spremite izgled" i WALAAA evo ti tvoje kolekcije Nadam se da sam bar donekle pomogla! [:zaljubljen]
2014 12 26
Jao odlicno sad vidim kako je zapravo jednostavno moramo samo inati otvorena dva prozora krpica.jao sad mesram sto.sam uopce pitala.veliko si srce i velikoH-V-A-L-A. [:poljubac]
2014 12 26
No sikiriki! [:poljubac]
2014 12 27