Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Los zadaaah

Imam problem curke, ujutro kada ustanem imam los zadah, i kada jedem i opet operem zube je ok. Kada idem negdje obavezno koristim pepermint bombone pa zvakacu. Imaju li kakve tablete ili nesto? Neki prirodni recepti?
2015 01 03
bože.. [:sokiran]
2015 01 03
Hmmm....
2015 01 03
Problemi zadaha znaju bit povezani ili sa problemima želuca,ili zuba....ako držiš normalnu higijenu zubi,znači da je negdje drugdje problem,po meni su ti potrebne određene pretrage,a ovo zamaskiravanje sa pepermintima i kojekakvim žvakama ti može samo kratkoročno pomoći..
2015 01 03
Svi imaju taj problem....pa i moj sin koji ima 2 godine i čiste zubice....to samo u filmovima nemaju zadah kad se ujutro odmah ljube [:hihot]
2015 01 03
Ljudi znaju česti grgljati one vodice za ispiranje. To ti odmah i očisti jezik...
2015 01 03
da, znam da svi imaju :(
2015 01 03
prvo posjet zubaru da vidi kakvo je stanje...možda ti se negdje u džepove skuplja hrana pa samim time i bakterije...rješenje će ti biti zubni konac+dentalni tuš+vodica za usta... ja sam si kupila waterpik dentalni tuš i oduševljena sam [:smijesi]
2015 01 03
Popraviti zube i koristiti prirodne paste. Radije oprati zube sodom bikarbonom i neemom nego kemijom koju nazivaju zubnom pastom.
2015 01 04
ako je u redu sve sa zubima jedino ostaje želudac,što je i najčešće i problem lošeg zadaha.
2015 01 06
Ako si imala puno angina i krajnici su ti oštećeni, moguće je da ti se hrana nakuplja na krajnicima, to poslije može kalcificirati i onda užasno zaudara... To se može i vidjeti, bijele točkice po krajnicima i možeš ih skinuti recimo mlazom tuša ako se ne drže čvrsto, ili štapićima za uši (ukoliko se ne ispovraćaš zbog nadraživanja). Ja sam imala problem sa zadahom, ali nakon vađenja krajnika, apsolutno ništa više, čak i ujutro nakon što se probudim bude okej (nisam išla zbog toga vaditi krajnike, da se razumijemo [:hihot] )
2015 01 11
možda imaš kamenac na zubima? od njega zadah zna biti [:boji]
2015 01 16
Ako ima neka cura koja ima problema sa lošim zadahom neka mi se javi ovdje na forumu jer i ja imam taj problem
2016 03 08
> teafashion: > Imam problem curke, ujutro kada ustanem imam los zadah, i kada jedem i opet operem zube je ok. > Kada idem negdje obavezno koristim pepermint bombone pa zvakacu. > Imaju li kakve tablete ili nesto? > Neki prirodni recepti? Ja imam stalno zadah i nikako se toga riješiti, a koliko vidim ti imaš povremeno
2016 03 08