Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Prehrana, recepti, ekologija /

Otkrila sam.. avokado :)

Duže vrijeme čitam o tom avokadu, zdrav,kaloričan ..ali opet zdrav, stavlja ga se u sve i svašta.. I odlučim se kupiti Avokado. Pratila sam upute sa interneta i kupila avokado zelene bolje koji je bio mekan,i ostavila ga jedan dan da još malo smekša. Prerezala, nasjeckala,i kada sam ga probala bila sam razočarana jer mi nema nikakav specifičan okus i ne bi ga mogla jesti narezanog na kockice.. tako sam tražila recepte po netu, i naišla na nekakav receptić da se smiksa,doda papar,limunov sok i maslinovo ulje,i to mi se činilo najprivlačnije. Narezala sam avokado na kockice, dodala iscijeđeni sok pola limuna, žličicu papra, žličicu crvene ljute paprike, maslinovog ulja odokativno (nisam ga imala dovoljno,tako da sam dodala mrvicu suncokretovog-čisto da dobije konzistenciju umaka) Narezala sam pola glavice sasvim malog crvenog luka,te jedan mali režanj češnjaka sasvim na sitno, i žličicu soli i upalila mikser.. i ispalo je nešto prrreeeeeefino! :) Ne znam uz što se jede, ali meni je na korici kruha tako odlično! Ako netko ima još nekakav recept,pišite!
2015 01 06
luk, avokado, maslinovo, limun, češnjak....hmmmmm
2015 01 06
evo kako ja koristim avokado, predobro mi je i ne osjeti se previše [:zaljubljen] radim tost. ali ne stavim normalan sir i šunku. nego stavim avokado (tanko narezan), rajčica i mozzarella lagani obrok, ali zasitan i prefin
2015 01 06
jako,jako fino..Tko ne voli kiselo, trebao bi staviti manje limuna.
2015 01 06
Peporučam [:smijesi]
2015 01 06
Ja sam ga isto prije izbjegavala dok ga nisam probala...isti recept samo ja malo poprzim kriske kruha kao da budu tostirani...mljacccccc
2015 01 06
odlično!:)
2015 01 06
zgnječeni avokado sa limunom, češnjakom i malo vegete namazan na pecivo sa sjemenkama ufff [:zaljubljen] Zaljubljenik sam u avokado već nekih 5 godina [:smijesi]
2015 01 06
ja ga volim samog, iako mi se isto 1. put nije svidio. avokado je super [:smijesi]
2015 01 06
To sto si napravila je guacamole umak i jede se uz tortilje. Postoji vise verzija, ovo je jedna od.
2015 01 07
Da? :) Bas mi je drago,jako mi se svida..probat cu i druge verzije!Znas li jos koju provjereno dobru?
2015 01 07
Ja uglavnom radim s vrhnjem :) malo pogledaj po coolinariki, ima super stvari!
2015 01 07