Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Zarobljeni istim stvarima

ja sam kupila samo jaknu zbog jednog događaja u Zari...slažem se da mi se tamo svide samo sako-i od onog lijepog čvrstog kao tkanog materijala jer su živih boja...ali recimo majice dr ili kr,puloveri,kardigani,bluze dr ili kr su tako loše...ima kolegica i sve do jedne su joj izlizane nakon samo par nošenja ili toliko mucave da ih ni ona mašnica za mucice ne može više spasiti...prestrašno...volim tursku robu i najbolji primjer je butik Mistique koji posluje i preko facea...imam nekoliko njihovih stvari i zakon su (jako kvalitetno,lagano za održavanje i super atraktivnih boja i modela)
2015 01 06
Mango mi je recimo ove godine imao jako lošu kolekciju,sve mi je bilo robusno i bezlično...iako nisam baš oduševljena ni H&M-om jer je isto nakrcano bofl stvarima koje već na polici izgledaju otužno...a pogotovo sad na sniženjima...prije 199kn,sada 70kn...a ni toliko ne vrijedi...
2015 01 06
Mi rvati smo narod di se gleda koliko kosta a ne kako izgleda, kada nosis zara nakit onda znas da nosis ogrilcu za 200kn i ljudi koji vide znaju da imas za dat za ogrlicu toliko novaca, Zato draga moja nabi te cijene ogrlica i ciljaj na ljude sa puno novaca, kad se malo cuje za tebe pocet ce kupovat i cure koje nemaju [:sokiran] Zalosno ali istinito, premala smo zemljai nema kod nas slobodnog duha
2015 01 06
meni se i zgade prenatrpane police i vješalice, zato ne preferiram H&M recimo.. sve je natrpano :/ a godinama roba zna biti na sniženju iz starih kolekcija, ne snize ju dodatno makar stoji.. samo vrate natrag među rasprodaju :D
2015 01 06
Prije dvije godine, bijaše ljetno vrijeme, mama i ja obilazile smo trgovine, između ostalog i zaru, kad ono kratke hlačice 500 kuna. samo zato što su crne, obložene čipkom i piše zara. mama mi je sašila iste takve za 80 kuna materijala što smo kupile. zara je precijenjena i ful skupa.
2015 01 06
ja kupim i nosim ono što mi se sviđa i dobro mi stoji neovisno dal je to sad "in" ili nije [:zaljubljen]
2015 01 06
[:hihot] [:hihot] [:smije] [slika:cfeedec5-70f9-487a-ab69-1c167b80d0b0]
2015 01 06
Kupujem sto mi se svidja, pazim da je to ne preskupo a relativno kvalitetno, ali dosta odjece i sama izradjujem, sijem,pletem, slikam po tekstilu,itd.Rijetko sam uniformirano obucena a za modu mi se fucka uglavnom...jedino mjesto gdje sam uniformirana je - na motoru -oprema je obavezna . Preskupe i precjenjene (dizajnerske) stvarcice za moj pojam je bacanje novaca (cure koje pratite modu i revije, sorry ) -novce trosim na druge stvari -eto tako ja m [:smije] islim
2015 01 28
1 2