Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

Psihologija /

eno na ode ona

hahahaha...sam je gledal......to je isto kak i onaj kaj drži lojtru dok drugi krade........ [:smije] [:smije] Fala....sad znam... [:smijesi]
2015 01 07
hahahhahaa, koji kaooos! :D kako sam to propustila [:sokiran]
2015 01 07
Ko je bez grijeha nek prvi baci kamen!! Svaka od nas ima pored sebe "potencijalnog" kockara, pijanca, kladioničara, švalera....... 15 godina sam u braku, 2 djece, divan brak....ali ne bih ni za svoga dala ruku u vatru !! Muško je muško!!
2015 01 07
uff, zamislite da ste u njenoj koži?! dobro, sigurno ne bi šutke slušale stenjanja u susjednoj sobi.. ne bi ni ja.. perje bi frcalo na sve strane.. a baš mi ju je žal.. ziher je u komi [:tuzan]
2015 01 07
možda je budala nagovorio nju da glumi da ju zezaju i čine ljubomornom, ne bi me čudilo..
2015 01 07
ja baš došla vidit kako je priča završila a ono nema.. možda javi kako je prošlo.. [:hihot]
2015 01 07
Zapravo nismo zaključili jel ta priča stvarna ili izmišljena. Ako se to stvarno dogodilo naravno da je žena u komi i van sebe, al njene reakcije su mi čudne, jednostavno ne mogu vjerovat da netko tako reagira u takvoj situaciji. Ona je sva smirena, al eto samo je boli jer je on rekao da mu je bilo super dok je drugoj lizao, a ona bila s djetetom u drugoj sobi, ona ga voli i ne želi više slušat da mu se svidjelo [:sokiran] Shvatila bi da je popizdila, porazbijala sve, da je ljuta, bijesna pa na kraju mu sve oprosti, al čekat u sobi da orgije završe, slušat to sve i onda izaći i pitat muža kaj se to dogodilo mi je van pameti. Kako god, ženi stvarno želim da riješi svoje probleme i da potraži pomoć jer mislim da joj je stvarno potrebna.
2015 01 07
1 2