Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Lush šamponi

E ovako, ja imam nešto lush proizvoda za tijelo i sa svima sam zadovoljna. No, htjela bih sada isprobati i njihove šampone, ali ne znam da li djeluju - s obzirom na cijene; nisam našla nikakave ispod 100 kn. Pa ako netko ima iskustva sa njihovim šamponima, neka napiše. [:zaljubljen]
2015 01 10
Koristila sam ja njihov šampon u obliku sapuna prije koju godinu. Neobičan osjećaj jer se ne pjeni ali nije bio loš. Mislim da sam tu kockiku platila nekih 50-ak kuna i trajala mi je par mjeseci s tim da sam ju koristila u kobinaciji s još jednim šamponom.
2015 01 10
U zd nema lusha. Kakvi su im proizvodi čitala sam da savršeno mirišu ali da su prepuni gadnih kemija [:sokiran]
2015 01 10
ja sam imala parfem od kojeg bi mi nakon svakog korištenja izbili takvi plikovi i osip koji se onda nije povlačio dva tjedna..onda mi je prodavačica rekla da to nije ništa čudno jer stavljaju veoma egzotične sastojke.. yeah, my a*s..prije kemiju žešću [:sokiran]
2015 01 10
U ZG kad prođem pored dućana, vrata su uvijek otvorena i sve zahlikava od mirisa. Nema tu ništa prirodnog. [:jezik]
2015 01 10
ja sam kao i Freya imala sampon u obliku sapuna, isprobala sam taj njihov protiv peruti jer niti jedan drugi nije pomagao, pa ajde da probam nesto "prirodno", no nije previse pomogao te ga vise nisam kupovala. [:tuzan]
2015 01 10
Unatoc reklami proizvodi su puni kemije parabeni... Ništa od prirodnog
2015 01 10
U Lush proizvodima ima prirodnih ulja, ali i dosta sintetickih sastojaka. To definitivno je kemija, ali cime god da se tusiramo, peremo kosu i sl. kemije ce uvijek biti. Pravi organski i prirodni samponi kostaju vise od 100kn, prirodni su sastojci skupi po sebi. S obzirom na kemiju u ovim proizvodima, bolje je birati manje zlo, iako svakome od nas ce odgovarati drugacije. Sama studiram kemiju i dolazim u doticaj sa svakakvim kemikalijama, pa neke od njih i izbjegavam, ali zato sto meni ne odgovaraju (u samponima, gelovima i sl.) dok nekim mojim prijateljicama sve odgovara. Eventualno, probaj naci na njuskalu/krpicama takav neki sampon po jeftinijoj cijeni da vidis reakciju na sebi. :)
2015 01 10
PiaMia, jel tražite nešto prirodno za pranje kose ili baš želite Lushove šampončiće?
2015 01 10
cure, imate sada u lushu 50% na određene artikle tj.na dosta gelova za tuširanje, jaaako puno vrsti sapuna, nekoliko vrsti šampona za kosu i regeneratore. i na šminku je isto 50% moja mama je kupila šampon za 40kn (od 250ml), imate i za 60kn od pola litre. i još par gelova za tuširanje po tim akcijskim cijanama no, meni njihovi proizvodi nisu ništa specijalno. npr.gelovi su super jedino zbog mirisa. ali nisi potpuno čista kada se sa njima opereš. sapuni mi isto nisu neki, bolji mi je sapun od marke Fa. od šampona dobim prhut. po meni ne isplati se kupiti njihove proizvode, nisu kvalitetni s obzirom na cijenu
2015 01 10
Pa nemojte me zezati da ni Lush nije prirodan. [:vrti] [:place] A tako se hvale sa time...čak im je i newsletter na recikliranom papiru, dovraga. [:tuzan]
2015 01 11
FreyaFrancesca - pa ono, možda više lush jer sam baš htjela njihove isprobati. A za sastojke lako. :)
2015 01 11
Ma cure najjeftiniji sampon od kamilice od pol l u supermarketu il od koprive probajte , ima najmanje kemije, iznenaditi će te se.
2015 01 19