Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Extra push up kupaći?

Sviđaju mi se oni zadebljani grudnjaci što daju lijepi push up efekt grudima, na žalost, nigdje ne nađem takav kupaći koji je baš kao grudnjak i daje dobar dekolte. ima li neka cura ideju, gdje se to može nabaviti? na krpicama sma sve pogledala, to nije to što tražim, nemojte mi nudit. nisam otvorila temu s namjerom 'tražim' - već temu s namjerom 'iskustva push up' i 'pomoć oko traženja u trgovinama gdje mogu probat'
2015 01 13
Newyorker uvijek ima
2015 01 13
Intimissimi..iako su malo skupi [:smijesi]
2015 01 13
balconette model uzmi slažem se sa loksigti88 preporuke za te modele savršeni su
2015 01 13
Imaju Calzedonia i Tezenis [:zaljubljen]
2015 01 13
imaš na ebayu, ja sam ovaj kupila,i savršen je [slika:a48beea6-82b9-4875-86c3-4bc66c99abfb] [:smijesi]
2015 01 13
loki, misliš da bi taj dao push up efekt? meni baš treba dosta deblji kupaći jer u većini kupaćih i to malo sirotinje što imam mi izgleda spoljšteno i onda trebam neki da me digne a idem svaki vikend na bazen i odlučila sam kupit novi kupaći, neki baš krasan. nije mi žao dat više novaca ako će bit dobar.
2015 01 13
ja sam takav super push up badic kupila prosle godine u pimkiu :) stvarno daje odlican dekolte poput push up grudnjaka, bas je ful napunjen iznutra [:hihot] model je ovakav kao na slici [slika:f03da180-4ae9-44c9-8f2e-1786fd3e8e34]
2015 01 13
Po meni je najbolji victoria secret to je bas push up kupaci
2015 01 13
korisnice eta01 da balconette modeli izvrsni su za nas koji baš nemamo šta spremiti u grudnjak da se tako izrazim [:sramezljiv] [:hihot] Oni imaju žicu, i podstavljeni su na dnu kako bi se više podignula prsa, a ne gore gdje to izgleda bezveze. Naravno regulacijom naramenica još možeš i dodatno podići. Grudnjaci su ti oko 100kn u HM-u, a znam da sam kupaći prošle godine platila 170kn. Bio je cvjetni takav balconette.
2015 01 13
odlično. od sad tražim takve! bitno mi je da su bar 3cm debeli dolje, kao grudnjaci - to onda lijepo digne. hvala ti [:poljubac] [:poljubac]
2015 01 13
Tezenis, ja sam si kupila samo gornji dio takav, predobar je, ogromni push up [:zaljubljen]
2015 01 13
mislilia sam se bi li se javila ili ne, znam da ću sad malo iskakati iz paštete i pardon na tome, ali za slučaj da nekoga zanima, ja imam jedan bombshell model badića od Victoria's Secret-a, to su oni što su ekstra pofutrani, ovako izgleda [slika:b5549a7c-6da9-401e-abd3-46271fb957a8] nisam još fotkala i postavila badiće koje imam jer mi se činilo rano za postaviti te oglase, ali za slučaj da nekoga zanima nemojte zamjeriti što uskačem na temu [:sramezljiv]
2015 01 13
A koji tipovi badić-grudnjaka uopće postoje? [:sramezljiv] Sad ste eto navele bombshell i balconette. Što ima još uopće? [:tuzan] Za malo prsatije da im ne izgleda kao da su dokoljenka-sise? [:hihot]
2015 01 13
balconette grudnjaci stoje najbolje velikim grudima, male u takvima izgledaju jos manje, da takav grudnjak podigne grudi super zato i je dobar za vece i teze grudi ali vizualno ne ostavlja dojam vecih po meni, ne dobije se neki volumen i pod time mislim bas na grudnjake tog oblika sa zicom ne one kupace koje samo spljoste grudi, ove slike prijasnih kupacih se zapravo zovu bandeau
2015 01 13
1 2 3