Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Malo scary!!! :/ :/

Nije mi jasno zašto su djeci, kad se slikaju crvene oči?? Evo sestrična baš objavila slike, gdje smo nas troje odraslih i 5 mališana, ( slika slikana kako ih čuvamo u krilu ), i svoj dijeci crvene oči, a nama ne! Pa u čemu je kvaka?? Svi smo slikani s iste udaljenosti, blic je isti za sve?! Tražim po netu taj fenomen, ali nisam još ništa našla kaj bi to moglo biti. Jednom davno je bio članak o tome da ako se dijeci crvene oči kod slikanja, da nešt nije uredu s okom ( slabi vid, sljepoća i sl. ) Ja pitam svoju nečakinju el vidi, i napravili neke testove oka i sve ok. Opet, malo bi bilo glupo da svih petero djece ima problem s očima... Ista slika, kad smo sjedili svi za stolom, nama velkima oči normalne, klincima, ali doslovno svima skroz crvene. U čem je kvaka?? [:sokiran] [:sokiran]
2015 01 13
Koje boje oči imate vi odrasli a koje djeca?
2015 01 13
'Crvena boja dolazi iz krvnih žila koje hrane naše oko. Sljedeći faktori koji doprinosi efektu crvenih očiju je iznos melanina u slojevima iza mrežnice. Osobe s plavim očima imaju tendenciju da imaju manje melanina u fundusu i to dovodi do izraženijeg efekta crvenih očiju, u odnosu na tamne oči.'
2015 01 13
Kaze cika google :)
2015 01 13
osvjetljenje, razlika između vaših položaja, kvaliteta fotica....svasta nesto...mislim da nemas razloga za brigu
2015 01 13
Spukiiiiiiiiiiiiii....hahaha, ma djeca imaju manje pigmenta, tanju kožu ( generalno) i sva su flafi i sl pa tako vjerojatno i okči, a možda je i stvar drugačije akomodacije oka djeteta na svjetlo..
2015 01 13
Mislim da su dijeca vampiri [:smije]
2015 01 13
uf i ja sam pomislila da su vampiri [:smije]
2015 01 13
[slika:3de64761-d17c-48a0-a65f-97de3912dfca] pa vi gledajte twilight [:hihot]
2015 01 13
colonia [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:smije]
2015 01 13
Niži su od vas prilikom slikavanja, dakle drukčije se 'lomi' blic, možda je to. Djeca imaju manje suhe oči od odraslih, možda je i to. A ovo za bolest nije istina, odnosno, ako na fotografijama kod jedne osobe bude jedno oko normalno, a drugo 'čudno' e to je onda razlog za paniku, ali neam veze s očima, već s mozgom (tumori i slično) - dakle ne samo crvene oči [:zaljubljen] nadam se da sam pomogla, bye [:smijesi] bez panike i u svakom photoeditoru imaš 'red eye removal' [:hihot]
2015 01 13
znam za skidnje crvenih očiju, ali opet, baš me zanimalo zaš je to tak, malo blentavo [:hihot]
2015 01 13
colonia [:smije] [:smije] [:place] [:place] [:place] [:smije]
2015 01 13
[:jezik]
2015 01 13