Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Dom /

Kupiti bebi psića? Da ili ne?

Udomi psica il macica. Plus, zivotinje su onakve kako ih se odgoji, kao i ljudi. Neovisno o pasmini i velicini.
2015 01 14
Baby Essi Da, upravo to, kod nas je u Rijeci cijela zima predugačka, a više ju mogu svrstati pod jesen. [:znoji] To je nažalost vrijeme kad jako rijetko naiđem na tračak sunca da ga izvedem, a da se ne prehladi. Luda sam više od silnih traženja da ide van, a nije u stanju, jer odmah nos proradi (u najmanju ruku). Baš mu nedostaje društvo. Kod bake i djeda poludi nakon pola sata, nema živaca, jer nema ničega čime bi se zabavio, a sa mnom može, ali ni ja nisam stalno tu i sveprisutna da udovoljim njegovim zaigranim i maznim genima. [:tuzan]
2015 01 14
cipelitza slažem se, sve ovisi o odgoju od malih nogu. Comestai Da, upravo je to problem.. ja sam ozbiljno razmišljala o labradoru ili retriverur jer prijatelj (invalid) ima labradora i znam koliko sam vremena provodila s njim da je zaigran i mazan, ali kad naraste, nestašan.. nekako su tako ''blesavi'' po svojoj naravi [:zaljubljen] da uopće ne gledaju hoće li koga ozlijediti. Imam osjećaj da oni samo rastu, ali u glavi su i dalje male bebe, što je u neku ruku pozitivno, a u drugu, brzo rastu, da ne bi poslije bilo straha. Iskreno, ja ne znam ni jednog koji je mali, a da ostane koliko toliko mali, a da nije živčan. Prosvjetlite me, ako ima koji takav. [:sramezljiv]
2015 01 14
Mops? Kavlirski španijel ? Francuski buldog je navodno totalna flegma, spavalica, ali opet najbolje da kažu cure koje imaju male. [:kesi]
2015 01 14
Mali pas manje jede i zauzima manje mjesta [:smije] sve ovisi kojim prostorom raspolazes..imas li mogucnosti istrcavati zivahnu pasminu kojoj treba kretanja..ili..
2015 01 14
Uvijek više zagovaram stav da se pas udomi, a ne da se kupuje. Ali u ovome slučaju svakako preporučam retrivera ili labradora [:zaljubljen]
2015 01 14
cipelitza Mi smo u 80 kvadrata, tako da prostora ima, a što se tiče šetanja, imamo masu travnjaka oko nas, igrališta i prostora za istrčati. To nije problem. Ma to koliko jede nije bitno, bitno mi je samo da nema nekih problema u prilagođavanju sa bebom ili beba s njim. A to nekako najbolje da ga odvedem na lice mjesta pa na kojeg najbolje odreagira, njega pokupimo.. luda ideja voditi bebača u šinteraj, ali opet najsigurnija, što ne? [:smije]
2015 01 14
pero..potpisujem svaku riječ...i nisam za kupovinu..alzilanti su zakon...kupovinom rasnog psa ,a bez "papira" se uglavnom potiču štanceri..
2015 01 14
ne morate u šinteraj...ima na fejsu puno stranica i grupa gdje se udomljuju razni pesi , a trenutno su na čuvanju i stručne osobe koje vam mogu pomoći u odabiru. ako želite,mogu vam preporučiti ljude koji su spremni pomoći
2015 01 14
Evo jedna za razbijanje stereotipa. Pas je onakav kakvim ga odgojis. [slika:fff1c198-3b73-49e8-91cd-04ba37373fba]
2015 01 14
Florens, Theo and Beau su takav odlican tandem, obozavam ih, pogledaj Siennu i Buddhu, svidjet ce ti se! Isto su na instacu! [:zaljubljen]
2015 01 14
@hanath ajme, pre prekrasno! odmah ih idem folovat [:zaljubljen] a i ovi su mi zakon, [:hihot] [slika:1de58dbf-eb25-4ed2-9873-665e7e991765]
2015 01 14
Ovo je predobro! Ma svi su slatkisi! [:zaljubljen] [:sramezljiv]
2015 01 14
netko ti je već rekao, labrador ili retriver. odlični su s djecom. [:smijesi]
2015 01 14
pudlica. ne ispada mu dlaka i nema miris .. najbolji za stan i djecu
2015 01 14