Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Moda /

Statement ogrlice-pa kakve su ovo lude cijene??????

Bože prekrasnih li ogrlica na ovoj stranici, ne zna se koja je ljepša kad gledate. Ali dajte cure pa kakve su vam to cijene, pa preko e baya ih ima po par dolara! A još gore po dučanim takve su po stotinjak kuna.......koja zarada, ha? [:frustriran]
2015 01 16
pa isplativije je novu u trgovini sada na sniženju kupit nego tu...
2015 01 16
Mijic1 slažem se potpuno,katastrofa [:boji]
2015 01 16
haha, slažem se i ja , koma [:sokiran]
2015 01 16
Bila u Kopru prekjučer,u Zari npr.su sad na sniženju 9,95 eur...i to lipo original. Pa nek se ove na krpama slikaju.
2015 01 16
Prestrasno!!! Ja imam u ponudi par komada i sve nove tocno po cijeni po kojoj sam kupila, vise mi se onda isplati cekati mjesec dana da dodju s ebaya nego tu kupiti za 3 puta vecu cijenu!!!
2015 01 16
onda si je kupi na ebayu, a nemoj ovdje kukati [:znoji] [:znoji] ako je hoćeš isti tren, jbg, to ima svoju cijenu, netko je uložio svoje novce za to i svatko ima pravo staviti cijenu koju želi isto kao što ti imaš pravo ne kupiti tu ogrlicu od tih cura.
2015 01 16
mene zanima jel koja vidjela neku s ljubičastim onako orhideja tonovima u ponudi...
2015 01 16
kristinabalkan,novopečena a već drži predavanje [:pospan] istina je da svatko može staviti svoju cijenu,stavi i ti,slobodno,vidim da si u pripremi [:jezik] pa ćeš isto lijepo prodavati kao što se i te statement ogrlice prodaju..netko je ulozio svoje novce za to?Za sta?Sto je platio na e-bay-u jedan-dva dolara,a tu prodaje najmanje po dvostruko visoj cijeni?I to sad npr.kad su svugdje lijepa snizenja. Hvala bogu pa nisu samo ogrlice u pitanju,vec je stvar u vecini artikala.I ja sam bas sretna kad takve nista ne prodaju.Jer su proklete.Eto.Iskreno. [:smijesi]
2015 01 16
Istina je da je ovdje nakit, a i dobar dio odjece postalo preprodaja sa ebaya....ali realno, zar to ne rade i djevojke koje imaju facebook profile "nakit ovaj" "nakit onaj"!? Takoder kupuju na ebayu dodaju pokoju perlu, i prodaju za vise nego troduplo! Osobno imam ogrlicu u svom ducanu koju sam sama napravila, tako sto sam spojila dvije, i smatram da joj je cijena ok, nisam imala do sada ni jedan jedini upit za nju, a znam da ih na fb prodaju za 200+ kn.
2015 01 16
svatko ima pravo stavit svoju cijenu. naručite si s ebaya onda [:smijesi]
2015 01 16
Meni stvarno počinje ići na živce ovo " Svatko ima pravo stavit svoju cijenu!!!" Pa naravno da ima, ali ima i pravo onaj drugi komentirat da je prevelika, jer uglavnom i nažalost jest. Ajd stavi 100 kn za nošene čarape pa da vidimo, e pa to je isto, ..Imaš pravo stavit, al da je realno nije, da je fer isto nije, trebale bi postojat granice..naravno da svatko želi koju kunu, ali trebalo bi imati i obzira...a i poštenja..Sorry, al ide se na to da netko ne zna da je to na E bayu dolar i po, ili da je u dućanu recimo jeftinije..Ako ima takvih koji iz osobnih razloga u gradu prođu i kupe skuplje artikal koji je deset metara jeftiniji za trećinu, ok, njihivi pravo, ali takvih je jako malo, ako ne i 0...
2015 01 16
Majo... Ma ko te ne bi volio... [:poljubac] Prava si puca....svaka ti čast [:smijesi]
2015 01 16
Yeah,slažem se,a onda takve najčeće idu otvarat teme kako ništa ne prodaju [:smije] Ponavljam,meni bude drago ako ne prodaju. Winksi,ja ili Majalike ? [:jezik] Why? [:hihot] [:poljubac]
2015 01 16
Ugl cura je stavila za kaput od poliestera neki fake cijenu od 700 kn, a ja sam ga u dućanu za upola manje, i još sam budala mislila da je taj u butiku neka kopija a da je u nje original ( jer izgled kopira poznati brand). Poslala joj pristojnu poruku i iskreno je pitala jer mi se svidio i mislila se bi li kupila tu kao dobru kopiju, a na kraju me još ispljucalo...Volim takve moralne vertikale.. Nisam niti imala namjeru komentirat visinu cijene, al naravno da se odmah ide u napad kao protuobranu ...totalno bezveze..i po meni neprimjereno, a potom onda i postane jasno da očito mulja..bar se meni čini, ispravite me ako griješim
2015 01 16
1 2 3