Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Dom /

Unutrašnji prostor /

Vivre; dojmovi

Jeste li kupovali što iz Vivrea, te kakvi su vaši dojmovi? Imam u planu nešto naručivati te su mi sve informacije dobro došle (dostava, kvaliteta proizvoda, ažurnost...) [:smijesi]
2015 01 17
Nikad vise... proklinjem dan kad san vidila tu stranicu!! Narucila 2 komada namjestaja koje sam cekala nekih misec i pol... i na kraju em sta su bili toliko minijaturni, dosli su mi osteceni na 2 mista... uzas! [:ljut]
2015 01 17
Uh, loše iskustvo znači...nitko iz moje okoline nije još naručivao kod njih a rekoh da vidim što kažu krpičarke. Ako sam dobro shvatila, oni to isto naručuju odnosno služe kao stranica posredovanja jer duljina čekanja isporuke je malo too much... [:vrti]
2015 01 17
Ja sam narucila posteljinu za djecji krevetic,lijepa ali materijal nista posebno.Mislim da imaju pretjerane cijene,ali sad upravo imaju rasprodaju pa pogledaj [:smijesi] I jedino sto sam duze cekala ali pise datum od kad do kad treba stici.
2015 01 18
Da, baš zbog rasprodaja sam i gledala nekakv stolić za dnevni boravak. Uglavnom, cure hvala na info :)
2015 01 18
ja često naručujem kod njih i sve pohvale. Ako pročitaš deklaraciju do kraja, točno znaš što ćeš dobiti. :-) Uostalom puno toga imaju zajedničkog sa Lesninom. No, ono što bih pohvalila je to da sam imala reklamaciju... poslala mejl... i u roku od 24 sata na vratima mi je bio njihov dostavljač. preuzeo proizvod, ja potpisala i dobila novce odmah.
2016 06 15
Neznam koliko vas je nasjelo na dobre fotografije u Vivre.hr. , i na njihova lažna snizenja i akcije, ja jesam, i to dva puta. Najgluplje što sam u životu kupila su dvije slike. Jedna je (kao) bila 800 kn. Pa snižena na 160. Ej dragi ljudi, dobila sam uokviren plastični stolnjak! Druga je uokviren komad šarenog platna, kao da je izrezan neki prekrivač za krevete pa komad uokviren, i ta je bila 300 kn. Pa snižena na 150. Kad jažem uokviren nemislim na okvir za slike, već na letvice koje su spojene u červerokut i na njih pričvršceno to platno.
2017 03 09
Ni pod razno nemojte kupovati na ovoj stranici.Dakle kupljen je krevet koji je došao s popustom preko 5000 kuna.Prvo to nije bio taj naručeni model nego drugi koji je slabiji,Drugo oštećen je bio krevet u transportu .Treće postojale su tvorničke greške za ne vjerovati,Dakle probali su uvaliti neki jeftiniji model po istoj cijeni.Prijedlog ako čitate ovo .NIKAD,AL NIKAD NE UZIMATI od njih .D aima ocjena 0 dao bi je
2020 11 06
Vivre najgori webshop i politika povrata . Nikad više.
2023 03 01
Drage kolegice, moje iskustvo s vivre.hr je vrlo loše. Cijene prenapuhane, iz razloga što ti umjesto kupljenog proizvoda uvale drugi "kao isti proizvod" ali slabije i upitne kvalitete, koji vam naravno ne odgovara jer ste platili više. Znači ono što je prikazano nije autentično Nadalje tražim zamjenu za proizvod koji je prikazan ili povrat sredstava. Artikl vraćam nakon 30 dana jer kurirska služba nikako da dođe po to i očekujem sredstva natrag na računu . Pišem, molim, da dobijem nazad novce no do danas ih nisam dočekala. Takvo poslovanje je za prijavu , jer vjerujem da je puno prevarenih ljudi Eto..
2023 04 19