Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Automobili, motocikli, bicikli /

Pomoć.Zna li netko...?

..nekoga tko daje instrukcije iz vožnje za B kategorija - automobil. Davno sam završila vozački ali nisam vozila i sada bi trebala to znanje malo osvježiti [:pospan] ...jer me to posao sada traži, autoškole vidim imaju jedan sat 145 do 160 kn a to mi je malo preskupo obzirim da bi trebala minimalno 5-6 sati.. Ako neko zna nekog stručnog instruktora na području Novog Zagreba / Zagreba a da nije skup... neka mi slobodno javi u inbox. [:smijesi]
2015 01 18
zasto ne pitas frenda,frendicu da ti pokaze,tj. podsjeti te,ako znas propise nemas frke, mislim zasto bi bezveze placala,dovoljno da zamolis nekoga blizeg,tko biti naravno rado pokazao tj. podsjetio te,dovoljno bi ti bilo npr. sat vremena,ok ili mozda vise,sta kupis mu nesto u znak zahvale,mislim po meni ti je to bolje
2015 01 18
bi ti*
2015 01 18
..razmišljala sam i o tome ali ne usudim se...davno sam položila a automobil instruktora ipak ima duple komande [:smije] ..tak da, što je sigurno..sigurno je [:kesi]
2015 01 18
..možda par puta i to ne sama ali je prošlo dosta godina od tada ..tak da..tražim baš instruktora.. [:kesi]
2015 01 18
pa i to da,ali opet hm moj prijedlog,i to sam mislila na nekoga tko zna dobro voziti,
2015 01 18