Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Njega lica /

La Roche Possay-Effaclar

Bokic cure :) Zanima me da li ste koristile ovu liniju proizvoda i kako ste bile zadovoljne? Pocela bih koristiti ovu liniju jer u zadnje vrijeme imam dosta problema sa pristicima i flekicama na podrucju cela, a kada se one povuku ostaju sitne krastice kojih se tesko rijesiti.. Zahvaljujem na komentarima i slusam prijedloge za ostale proizvode koji su ucinkoviti [:smijesi] [:zaljubljen]
2015 01 18
pratim temu jer i ja imam period kada mi izbiju divovske bubuljice po faci i ne mogu ih iskorjeniti po 2 tjedna, a ako tiskam ostaju mi fleke [:ljut]
2015 01 18
Cure, znate li lijek za problematičnu kožu na leđima? Dragi mi ima užasnu kožu, apsolutno sve; hrana, piće, stres mu se manifestira na leđima. Lice mu je potpuno čisto. Ništa od kozmetike nije pomoglo.. [:frustriran]
2015 01 18
@sweetthings, lrp je odličan, ja sam ga u vrijeme kada sam imala problematičan ten koristila skupa s ROC om i super mi je odgovaralo.
2015 01 18
meni je Avene kozmetika odlična, godinama sam imala problema sa sitnim prištićima po licu (odavnoooo sam izašla iz puberteta [:hihot] ) od kad koristim avene koznetiku nestali su [:smijesi] [:smijesi]
2015 01 18
Kolegica koristi, preporodila se otkako koristi [:zaljubljen] Ja stalno planiram uzeti, ali čekam sada dermatologa 30.1. jer imam seboreju pa da vidim što će reći [:smijesi]
2015 01 18
@belfegora sto si sve koristila iz te linije? :) @ProDanovich hvala na kratkoj recenziji :) Sutra odmah idem kupiti jer mi je vise dosta iskreno patnje s tim... Nisam u pubertetu, hormoni, prehrana sve okej.. Ali nikako da se rijesim [:sokiran]
2015 01 18
Ely6431 pogledaj si na netu kozmetiku Paula's choice.. Citala sam da je namjenjena za kosu koja boluje od seboreje i da je dosta blaga.. Malo jesu "tezi" sa cijenama ali imaju jako dobre feedbackove [:smijesi]
2015 01 18
meni je effaclar gel odlican, jakoooo dugo ga imam, malo ga je potrebno za ocistiti lice (i od sminke), kasnije kad prodem micelarnom mi vatica gotovo cistaaa! Trosim vec drugo pakiranje i moja svaka preporuka. Kremu sam koristila kratko i odustala. Bila mi je ok možda jedan period al isusivalo mi kozu.. jednom sam stavila samo na pristeve i kao da mi je spalilo kozu i imala sam fleke ujutro [:ljut] Ugl, mozda sam i sama nesto kriva ali uzas. Meni ne odgovara ali cula sam da drugima super. Ovisi, najbolje isprobati testere [:kesi] Koristim bioderma global par mj, i ja zadovoljna :) guglaj
2015 01 18
Ne znam sta da uzmem za pocetak.. Kremu/gel/nesto trece :)
2015 01 18
I ja planiram probati Effaclar liniju [:smijesi] Effaclar Duo+ je jako hvaljen pa ću to uzeti za početak, a možda uzmem i gel za umivanje. Koristim Paula's Choice 2% BHA Liquid i zadovoljna sam, lijepo očisti kožu, ali ipak mi treba još nešto uz to. Imam Afroditinu Oil Control kremu, ok je, ali baš mi i nije poboljšala stanje kože.
2015 01 19
Effaclar gel za umivanje - malo isuši kožu, jer je namjenjen masnoj koži. Ja imam suhu kožu i kad sam se umila sa njime - bilo je žešća katastrofa koliko mi je isušilo lice. Traži tester u ljekarni - za Effaclar gel su oni veći testeri - za par puta korištenja.
2015 01 19
Ja imam neku mjesovitu kozu.. Klasika, masnija t-zona,nos i brada.. Preko zime imam malo vise problema sa suhim podrucjima na obrazima ali zanemarivo.. Kupiti cu prvo gel da vidim kako ce biti, pa ako vidim da mi odgivara uzet cu effaclar duo+ [:smijesi] Nadam se samo da ce biti neke promjene, naravno ne preko noci [:zaljubljen]
2015 01 19
Effaclar duo+ kremu i gel...iskreno za te novce odlično. Isključivo za one koji imaju masnu i problematičnu kožu. Te sam koristila od La roche kerium DS šampon za seboroični dermatitis, zakon...ali cijena mu varira ovisno o ljekarni. Primjer za purgeraj [:hihot] od istoka 102 kune do zapada 108 kuna...
2015 01 19
Baš sam sad malo čitala o toj liniji,i sama imam problema s masnom T -zonom i sitnim prištićima. U pubertetu je bilo katastrofa,a s godinama su se prištići smanjili,ali nikako da nestanu [:vrti] Mislim da ću isprobati i ovu liniju,možda se čudo dogodi i moja koža dođe koliko-toliko u normalu [:kesi]
2015 01 19
1 2