Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Prekršajni sud

Bok curke, da li je koja od vas bila na testiranju za posao na sudu? kakav je ispit? Što se radi na kompu itd.. :) svaki savjet je dobro došao :))
2015 01 19
Na prekrašajnom imaš samo testiranje tipa prijepis i nakon toga diktat, ako prođeš primljena si, dok na drugim sudovima moraš znati i Ustav, Sabor i vladru RH, dakle ako znaš pisati s deset prstiju nemaš beda, ja radim na Županijskom sudu, prošla sam Prekršajni i Općinski, eto dakle nema beda.
2015 01 19
u četvrtak imam provjeru poznavanja osnova ustavnog ustrojstva Republike Hrvatske (test A) i pitanja za provjeru poznavanja Sudskog poslovnika (test B). i ako to prođem onda idem na diktat :/ uf već me sad trta [:smije]
2015 01 19
sad baš gledam bila su dva natječaja: Administrativni referent – sudski zapisničar i Administrativni referent – upisničar.. ja idem na ovo drugo i ja nemam diktat dok ovi prvi imaju [:kesi]
2015 01 19
Ma za upisničare ti je pljuga testiranje, obrati pažnju na trik pitanja u ustrojstvu RH, pročitaj dva puta, sudski poslovnik pročitaj ništa komplicirano. Kod ustrojstva ti je obično trik pitanje sabor, vlada, predsjednik države, izvršna vlast je ......itd. nemoj se zaletavati imaš dosta vremena pročitaj pitanje dva puta i tek onda odgovori, nemoj trtariti pravi se da sve znaš, slušaj mene ja sam godinama na sudu. [:kesi]
2015 01 19
To su na zaokruživanje testovi ili baš moramo nadopisat? :) Ustav se sjećam nešto iz škole [:kesi] a sudski poslovnik neznam baš [:hihot]
2015 01 19
Ustav moraš znati otprilike poredak u državi, šta je vlada, sabor, predsjednik države, tko ima kakvu funkciju, a poslovnik si isprintaj sa interneta i čitaj, jednom pročitaš i sve znaš jednostavno je, ajde primi se posla, to ti je bitno [:kesi]
2015 01 19
Bok curke- pomocccccc- sudski poslovnik, kaj je tu najbitnije, ima li koja friska iskustva s testiranjem za posao u sudu
2021 03 06