Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Za distributere kozmetike i ostalih proizvoda /

Za distributere parfema - skupna tema

Narucujem Oriflame !!!
2015 09 09
[slika:e74958d0-3c39-40fb-be0c-47a6ab074217] Novi PARFEM GIORDIANI GOLD ESSENZA iz Oriflame-a (parfem, ne toalenta voda). AKCIJA - 150KN [:poljubac]
2015 10 07
Naručujem Avonove parfeme, besplatan poštarina. Neki po promotivnim cijenama :)
2015 10 09
Čao cure, želim da predstavim parfeme Essens, koji su alternativa poznatim mirisima, a može jih se kupiti po vrlo ugodnoj ceni. Imamo 40 ženskih i 20 muških mirisa, a i puno drugih kozmetičkih proizvoda. Možete koristiti samo za sebe, a možete i zaraditi, sa promocijom i prodajom. Ako vam se čini interesantno, možete mi se javiti i sve ču vam objasniti :) Nema nikakvih ulaganja! :)
2015 10 09
Pozdrav svima,nabavljam original parfeme muske i zenske,za sve informacije pisite u inbox [:kesi]
2015 10 23
***POSSESS PARFEMI*** Oriflame 2 kom *** 135 kn *** *sami kombinirate - jedan muški, jedan ženski ili 2 muška ili 2 ženska*
2015 11 27
Original parfemi svi na slikama 270kn - 370kn komad; Ovisi o kojem parfemu je rriječ
2015 12 14
Drage moje, uljepšajte blagdane najdražima i sebi! 10% popusta do 24.12 na sve original zatvorene parfeme!! Frani
2015 12 15
Naručujem za vas Essens parfeme, odlične i vjerodostojne, veoma kvalitetne kopije naših omiljenih poznatih marki parfema. U ponudi imamo najpopularnije ženske i muške mirise koji dolaze u staklenim bočicama. Parfemi su dostupni od 15ml i od 50ml. Bočica parfema od 15ml je 65kn Bočica parfema od 50ml je 133kn Essens parfemi nude kvalitetne kopije popularnih parfema i stižu nakon nekoliko dana. Tko je zainteresiran, neka mi se javi u inbox ili ako ga bilo što zanima u vezi ovih parfema i same proizvodnje ovih kopija. Essens nudi i ostalu kozmetiku za tijelo, kosu te farmaceutske proizvode od PRIRODNIH sastojaka za ljepotu i zdravlje po još povoljnijim cijenama pa ako vas zanima i što od toga, javite se u inbox.
2015 12 19
Naručujem Essens parfeme. Radi se o kvalitetnim i vjerodostojnim kopijama naših omiljenih poznatih marki parfema. Nude se i žesnki i muški mirisi. Parfemi dolaze u staklenim bočicama od 15ml i od 50ml prema čemu se i oblikuje cijena. Parfemi su odlične kopije i ako ste zainteresirani javite se u inbox. Essens također nudi i ostale kozmetičke proizvode za tijelo, kosu i kožu kao i dodatke za prehranu i proizvode od PRIRODNIH sastojaka po veoma niskim cijenama. Javite mi se u inbox ukoliko ste zainteresirani za kupnju ili za bilo kakvu informaciju vezanu uz Essens proizvode bez obaveze da išta kupite! :)
2015 12 20
Naručujem Essens parfeme. Radi se o kvalitetnim i vjerodostojnim kopijama naših omiljenih poznatih marki parfema. Nude se i žesnki i muški mirisi. Parfemi dolaze u staklenim bočicama od 15ml i od 50ml prema čemu se i oblikuje cijena. Parfemi su odlične kopije i ako ste zainteresirani javite se u inbox. Essens također nudi i ostale kozmetičke proizvode za tijelo, kosu i kožu kao i dodatke za prehranu i proizvode od PRIRODNIH sastojaka po veoma niskim cijenama. Javite mi se u inbox ukoliko ste zainteresirani za kupnju ili za bilo kakvu informaciju vezanu uz Essens proizvode bez obaveze da išta kupite! :)
2015 12 22
Athos parfemi i Oriflame. Javite se u inbox za kataloge i popis parfema. Mogu vam poslati testere omiljenih parfema. Tražim i suradnike tko je zainteresiran, informacije u inbox.
2016 01 14
Oriflame parfemi i ostalo iz kataloga...trenutno akcija 9 proizvoda za 99kn...za sve informacije slobodno se javite u inbox...
2016 01 29
Naručujem Oriflame. :-) Javite se slobodno za sve informacije. Ako se netko želi i učlaniti,javite se
2016 01 30
Zdravo kod mene možete naručiti Essens parfeme i ako želite možete se učlaniti-članstvo je bezplatno a parfemi su top i dobro prodavani po drugim zemljama sada pred nekoliko mjeseca su došli i na hrvatsko tržište:)
2016 02 05