Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

Psihologija /

dobro se dobrim vraća??

Dobro je činiti dobro, i sve se to nekako ukrug vrti, nije uzajamnoo recipročno, ali vrati se ...
2015 01 22
Ima uzrečica u dalmaciji koja glasi Učini dobro, pojidi govno. Ja se najela. [:sokiran]
2015 01 22
Uvijek radim nesto dobro za druge, ne vrati se uvijek odmah ali se vrati kad tad.
2015 01 22
Vratilo mi se i jedno i drugo kad sam najmanje očekivala. Nisam pobornik toga "čini dobro da ti se dobro vrati". Činim dobro jer me to ispunjava i jer se tako osjećam bolje. I sretnije s mislima da sam nekome uljepšala makar 5 minuta u danu. I da, najčešće će ti se vratiti dobro od ljudi koji nemaju veze s tim kojima si ti pomogla
2015 01 22
Stoji sve sto si napisala...vjerojatno si u fazi zivota kad ti i ne treba pomoc i to dobro da ti se vrati i dobro je to i da ti tako i ostane...vjerujem i na vlastitoj kozi iskusila kad mi je trebalo dobro mi se uvijek vratilo neki drugim kanalima i nevezano ali je stiglo...ja mislim da se dobro vraca kao i zlo...mozda ne odmah i kad mi mislimo o tome ali svakog stigne sve ono sto sije oko sebe kroz zivot.
2015 01 22
1 2