Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Pad imuniteta, prijedlog kvalitetnih dodataka prehrani

Ulje crnog kima za jačanje imuniteta - koje kao takvo, naravno, postoji.mora ga se uzimati tri puta dnevno po žličicu, kroz dulji period, da bi bilo stvarno djelotvorno. Jak čaj od svježćeg đumbira na samom početku obolijevanja, tad je najdjelotvorniji. U slučaju problema s grlom - može ga se i grgljati, više puta dnevno, pa ispljunuti, jasno - jednako tako i sa čajem kadulje - ali to ne podrazumijeva par listića kadulje na šalicu vode, nego vrhom punu jušnu žlicu, prokuhanu par minuta.. Fina pasta od dvije žlice maslaca , dvije žlice meda (medun, ako je moguće) i dvije male žlice kurkume - sve dobro zamiješati, da se sasvim stoppi i više puta dnevno po žličicu otapati u ustima.
2015 01 24
Ako ćeš uzimati nešto 'neprirodno' [:hihot] 'Solgar' je najbolji.
2015 01 24
IKIK213, slažem se da ima hrpa prevaranata i proizvoda za koje samo plaćamo pakiranje a od proizvoda čisti šipak. Ali, kako mislite ne postoji jačanje imuniteta, podizanje, čišćenje organizma?! Sa sinusima kuburim godinama i često mi ni antibotici nisu pomagali. Događalo mi se da nakon pet dana što sam popila Sumamed, opet bi mi se vratila upala tako da... više bi mi pomogla parenja sa kamilicom ili soli.
2015 01 24
E da i ja sam čula za solgar, i frendice to piju i hvale, super tema jet i meni treba podizanje imuniteta, sorry sto pitam, sto je spirulina?
2015 01 24
spiruline su vrsta alge [:zaljubljen]
2015 01 24
potvrdjujem preporuku od prgice - ispiranje sinusa je spas! godinama rjesavam sinusne probleme, sto zimske, sto proljetne alergijske s ispiranjem i jos sam ziva [:hihot] ako je stvarno gadna upala kapnem koju kap betadina u posudicu...a imunitet..eh to je dugotrajan proces, pomaze sve kaj su cure navele...nemoj zanemariti aktivu, svjezi zrak, pozitivu, sex...sve je to za jacanje imuniteta [:smijesi]
2015 01 24
Dobila sam antibiotik ali sam ostala k'o trica kada mi je doktor rekao, evo Vam antibiotik ali ako ne morate nemojte ga piti. Ovaj put mi je dao Augmentin umjesto Klavocina (koji je inače kako su me prosvijetlile tete u ljekarni, kopija tog Augmentina). Ali, kod mene uvijek ali...meni Klavocini uvije naprave nered po cijelom organizmu pa i njih pokuša vam izbjeći koliko mogu. Znam da sa sinusima nije šala i da tu trebaju antibiotici ali sam generalno pokrenula temu radi općeg lošeg stanja, umor i iscrpljenost.
2015 01 24
Kako mi i dragi ima problema sa sinusima (kod njega je nešto jako gadno, mislim da mu ne gine operacija), isprobali mi pametnjakovići na svoju ruku prije godinu dana to ispiranje sa prokuhanom morskom vodom na preporuku jedne prijateljice. Imam filing da se njemu tada i pogoršalo. A meni ni bolje ni lošije. On sada ispire sa fiziološkom a meni je to koma. Njemu smeta parenje a mene spašava. To je dokaza da je svaki organizam drugačiji i da ne odgovara svakome sve [:smijesi]
2015 01 25
apsolutno! svatko mora naci sto mu pomaze, bilo bi lako da smo svi isti, sve bi funkcioniralo copy-paste metodom [:smijesi] vezano uz ispiranje sinusa malo je poznato, a i nije navedeno ni u linku, vaznost hmm "susenja" nakon ispiranja...pa eto, ako nekog zanima, neka obrati pozornost i na to
2015 01 25
kako da onda operemo zube bez ispiranja tjelesnog otvora zvanog usna supljina?
2015 01 25
slažem se sa lalalalan1 važno je i sušenje nakon ispiranja :) ..koliko znam i morska voda je dobra za sluznicu usne i nosne šupljine pa nije nimalo sterilna ..a liječi :)) ..neki ljudi koda žive za to da se kljukaju antibioticima i ostalim pripravcima a u biti u prirodi možemo naći sve što nas može izliječiti :)
2015 01 25
Evo, tek sad vidim odgovor hehe...nisam ni ja znala, no daju mi energiju i stvarno se osjecam preporđeno. zovu se GoldWhey OPTIMUM NUTRITION. Ja sam jos plus k svemu tome slabokrvna te pijem ciklin sok koji se kupi u supermarketu i omegu3 [:smijesi]
2015 01 25
Neti je odlična metoda , koja se ne koristi kad je problem akutan, dapače, ako ga se koristi u akutnom stadiju, moguće je da naškodi. Dakle, neti (tj ispiranje nosa zasoljenom vodom ) izvodi se u periodima kad se NEMA AKUTNIH PROBLEMA, kad su sinusi ok, a da bi se izbjeglo buduće probleme.Voda se ulijeva u jednu nosnicu i izlazi kroz drugu, dok je glava nagnuta pod kutem koji to omogućava. nakon ispiranja, kako je netko napomenuo SUŠENJE JE JAAAKO BITNO - treba ispuhivati sinuse na način da se duboko udahne i zatim kratko i 'dahtavo' ispuhuje i tako više puta, dok sve zaostale mikro kapljice ne izađu iz nosa. neti metodom uspješno se rješavaju i alergije. Govorim iz osobnog iskustva i iskustava iz kruga obitelji i prijatelja. Jasno, ne pomaže apsolutno svakom apsolutno svaka metoda. bogu hvala na različitostima.
2015 01 25
Mislim ga jačati sa dodatnim vitaminima, mineralima...onim čega očito ne unosim dovoljno u organizam. Zadnjih pola godine sam izmjenila prehranu- na lošije naravno i točno vidim po svemu kako se loše odrazilo na cijeli organizam. Uvijek je dobre navike teško steći odnosno vratiti se istima, a loše prigrlim instantno. Znam da je sve bitno, i ishrana i fizička aktivnost za opće dobro stanje organizma ali moram krenuti malim koracima inače sve pada u vodu. Zato sam tražila nekakvo brže i jednostavnije riješenje dok se ne vrate stare zdrave navike odnosno ne izmjenim stil življenja.
2015 01 25
IKIK, moraš koristiti inteligenciju i čitati s razumijevanjem. Za ispiranje nosa voda se ne udiše, ne ' ušmrkava', nego ju se ulijeva u jednu nosnicu, a zbog građe nosa jednostavno izlazi kroz drugu. metoda je znana i korištena od davnina. Freya, čula sam da su ljudi zadovoljni s 'Dualtabs' od Twinlaba.
2015 01 25
Mojekrpice su zajednica u kojoj možete prodavati, kupovati i mijenjati odjeću
Kupi - Prodaj

Nema naknade za prodaju.

100% zaštita kupca.

Više informacija