Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Pad imuniteta, prijedlog kvalitetnih dodataka prehrani

IKIK213: OPET I OPET SE PONAVLJA U SVAKOJ TEMI ISTO: IKIK213 vrijeđa, kaki, piše pa postove BRIŠE - veliko FUJ za takvu osobu - ovo je napisala pa obrisala, na ovo se reagira: "ispiranje sluznice i bilo kojih tjelesnih otvora nije pametno" - by IKIK [:jezik] OK, usnu šupljinu dakle možemo prati, wooohooo, a što je s klistirom [:sokiran] ...opasno? Žene prije poroda u bolnici ne budu klistirane jer je opasno ili...? Klistir se ne koristi kao metoda za čišćenje crijeva, zar zaista...? Neti pot nije zdravo sredstvo?...pa sto čovjek ovdje neće čuti - veleumne tvrdnje koje imaju za zaključak da se trebamo trovati antibioticima (jesi proucila genezu riječi *antibiotik*?), zanemarujuci sve one zdrave i neškodljive prirodne resurse? Već legendarna izjava "Trčanje i joga su najgore stvari koju vam se mogu dogoditi u životu"....citat s potpisom IKIK ušla je u anale krpičarske povijesti gluposti.
2015 01 25
IKIK213 - imala je tu ODUUURAN post, ova bolesna žena ga je i opet obrisala, kaki, piški i VRIJEĐA - što se uključujes u teme pa brišeš, điiizs - moj odgovor djeluje kao monolog. Ne nadaj se da imam fiksaciju na tebe [:jezik] , da nemaš ti paranoju možda [:smije]? Preporuke ostavi za sebe, nitko ih ne doživljava ako su od tebe upućene. Naprosto je nemoguće ne osjetiti trag nezdrave i štetne potrebe nadripametovanja i pisanja morbidnih gluposti bez ikakvih dokaza, čisto radi samopromocije - dovoljno, apsolutno dovoljno je procitati tvoje izjave kojima samu sebe diskreditiraš. Meni ne možeš prodati svoja zrna soli, pokusavaj s drugima i dalje ako te veseli - samo naprijed ali ne umišljaj da te tko prati...trag koji ostavljaš, onaj neargumentirani i optuzujuci stav protiv svakoga (vi ste budale stav) tko se s tobom ne slaže te odaje. Raspravljati se može argumentirano i pristojno, bez omalovazavanja drugih. Taj dio ti stoji da savladaš. I ne idi na osobu već na tvrdnju kada zeliš o necemu raspravljati. Umjesto pseudoznanstvenih linkova i sličica probaj klistir [:boji] [:jezik] ....oooopaaasno, pazi ali dodje iz stražnjice u glavu.
2015 01 25
IKIK213 - vanishing psychotic woman (?!) - evo ga: AUTOGOL - opet je obrisala gornji post - sličicu s natpisom da sam ja IDIOT [:smije]. Pa sto brišeš svoje bisere bistra glavo?!? To je najbolje sto znas ili? To ti je već trademark, hallooo. Ako već vrijeđaš, hajde stoji iza uvreda - sto ih brises - pa na cega mi reagiramo sada? Ma bljak si totalno, daj zbriši ali ono briiiiiši! Ovo je bio moj odgovor kojim porucujes da sam idiot: Poruka koju si poslala (jer naravno nemas argumenata i ne znaš odgovoriti na svoje vlastite tvrdnje), kao i obično govori samo o tebi [:jezik] . Ti se smatras idiotom, uuups? Svatko sam sebe najbolje poznaje. Kada drugome poručiš da je IDIOT, govoriš o sebi ili ni to ne kužiš [:boji]? Samo nastavi svojim bespućima dalje sama. Nemoj trčati usput, raditi jogu, prati zube ili se klistirati - ŠTETNO JE [:smije] ...ne zaboravi!
2015 01 25
[:boji] [:boji] [:boji] Što je s tobom IKIK213? Baš voliš da te se ne voli? Odakle ta silna potreba da vrijeđaš i pljuješ [:sokiran] Vjerujem da bi bila puno ljubaznija, mirnija i omiljenija kad bi vježbala jogu, trčala i klistirala se povremeno. '
2015 01 25
a i povremeno maskiranje u gejšu bi pomoglo [:hihot]
2015 01 25
ja više ni riječ reći neću....odoh trčati. Forrest Gump me zove [:hihot]
2015 01 25
Znaš da meni piše Forrest Gump na klupskoj majici za utrke? vidi li me IKIK gađati će me neti potom...
2015 01 25
kacigu onda preporučam pri trčanju...hjooooj [:smije]
2015 01 25
Vidim ja da se na teme prikače uvijek one koje su anti protiv svega i hrane se svađama i raspravam. Ke komedija! Idem ja pojesti dvije čokolade za utjehu, tko šiša imunitet i zdravlje [:hihot] [:hihot] [:hihot]. A u neti ću posaditi koju biljkicu za dekoraciju [:smije]
2015 01 25
Freya, moramo se malo i zezati [:smijesi] ...mislim, smijeh je isto zdrav (ukoliko ne dobijemo sada odmah packu da je i on štetan [:smije] )...
2015 01 25
Wizardice, ovo se nije odnosilo na vas nego na dotičnu koja ima nekav neobičan pojam stvarnosti i života.
2015 01 25
gitadevi ti si carica [:smije] [:poljubac]
2015 01 25
[:sramezljiv]
2015 01 25
jel ti šta bolje? ja sam se danima osjećala iscrpljeno i prehodala upalu sinusa i fino zaradila upalu pluća, ovu atipičnu koja hara, uglavnom popila 2 kutije augmentina, a prije toga sumamed, sad sam ozdravila pa sam si uzela beta glukan američki, košta oko 350 kn i dobar mi je ;)
2015 01 28
i koristiti si neke probiotike dok si na antibiotiku da si održavaš dobre bakterije u organizmu jer će ti antibiotik ubit i dobre i loše
2015 01 28