Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Pad imuniteta, prijedlog kvalitetnih dodataka prehrani

Uh, naspram tebe ja sam dobro prošla. Upala pluća [:sokiran] , to je stvarno gadno! Želim što brže ozdravljenje [:poljubac] i nadam se da te nisu spakovali u bolnicu. Odlučila sam da neću piti antibiotike nego sam uspjela za sada izlječiti sinuse sa laganim parenjem kamilicom i soli. Imam kefir gljivice pa ih planiram opet svakodnevno koristiti.Nisam još ništa od suplemenata uzela jer sam se sjetila da magnezija (onog što se rastapa u vodi i pije svako jutro po cca 2 dcl). Pila sam ga jedno vrijeme, i stvarno sam se osjećala bolje. Uz to, lagano mjenjam prehranu (izbacujem bijele napasti i slatkiše) i odmah sam kao nova! Hvala na brizi :)
2015 01 29
Držim ti palčeve Freya [:smijesi] i želim brzi oporavak; sve si dobro odlučila i učinila. Meni je uvijek pomagala za jačanje imuniteta i kao kvalitetan dodatak prehrani i iscrpljenom organizmu 100% organska havajska Spirulina Pacifica - modrozelena alga puna klorofila i vitamina (kupujem ju u bio&bio, ima je u vidu praha i tableta). Probaj i sa svježe naribanim đumbirom - čaj ili vrući napitak - on je ljut, element je vatre i u makrobiotičkom ciklusu elemenata i u tradicionalnoj kineskoj medicini *gasi* tj. isušuje, izvlači vodu - nagomilanu sluz u organizmu. Topla limunada s medom i cejlonskim cimetom, limun, kurkuma koja je što manje termički tretirana (jednostavno pomiješana kao prah u toploj vodi - prirodni antibiotik) Ja sam imala atipičnu upalu pluća kao ninuli prije par godina i odbolovala ju u hodu - ja se kemijskih antibiotika bojim; kada sam ih zadnji puta pila prije cca 10-15 godina, razbucali su mi totalno organizam, jedva sam preživjela i otada ih ne pijem ni u bunilu.
2015 01 29
Đumbir koristim upravo kako si napisala, ribam ga u prokuhanu vodu i nakon pola sata procijedim te pijem kao čaj i odličan mi je. Ali ni on mi nije pomogao u ovom napadaju virusa koji je hvala bogu prošaoiako je trajao preko dva tjedna i to poprilično intenzivno. Imam i cimet i kurkum (sve to kupujem u dm, alverde proizvode) s tim da iskreno, sve to koristim na preskokce. Nisam baš redovna, my bed :( Čestitke za dugogodišnje izbjegavanje antibiotika i smatram da je to najbolje što čovjek može učiniti za sebe. Maknuti se od kemije i isprobavati prirodne ljekove dok ne nađe što mu individualno odgovara.
2015 01 29
Točno. Upravo sam u bio&bio kupila Bio Ashwagandha powder i indijski trputac - to su mi nova otkrića pa sada idem eksperimentirati [:smijesi] !
2015 01 29
Idem i ja danas malo trošiti novčeke. Javi dojmove a ja idem guglati Trputac :)
2015 01 30
1 2 3 4