Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Škola, fakultet, posao, karijera /

Krpičarke iz Splita

pozdrav, drage moje..... eto trazim posao u Splitu, sto malo teze ide, s obzirom da jos skupljam novac da mogu otici dolje, jer sam trenutno u Bjelovaru..... pa me zanima ako imate kakve informacije, oglas, adresu, nešto.....Upisujem studij dolje, a ne mogu to plaćati ako nemam posao..... zahvaljujem vam se unaprijed na pomoci.....
2015 01 24
mozes radit kao telefonski anketar u Ipsos Pulsu-nije tesko, radis kad god zelis :) ako si redovan student. ako si izvanredan, ni ne pomisljaj da ces ovdje nac posao-ovdje se samo studenti zaposljavaju... [:place]
2015 01 25
ma nisam redovan student, nisam nikakav još, zato i trazim stalan posao...... ali jasno mi je da...... ali dole bar studenti rade.... u Bjelovaru cu prije naci zlatnu zilu nego posao.... [:znoji]
2015 01 25
ja s magistarskom diplomom građevinarstva, i kao izvanredan student ekonomije (diplomski studij) sa svojih 25 godina i hrpom iskustva (konobarica, prodavacica u suvenirnici, parfumeriji, promotor, hostesa, anketar...) ne mogu nac ama bas nikakav posao, a na faxu sam izvanredno bas zato da bih mogla radit full time job...da sam znala, ostala bih redovan!
2015 01 25
021430414 broj telefona Ipsos Pulsa - pa nazovi - al ponovno napominjem -samo ako redovno upises fax
2015 01 25
hvala vam svima, djevojke na pomoci i savjetima
2015 01 26