Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Da li i vas živcira kad vam ne odgovore na upit nakon postavljenog i upitnika

Znaci par osoba sam poslala par upita za kupnju odredene stvari,a par zamjenu....I te kod kojih sam za zamjenu nisu u opisu navele da nisu za zamjenu i da ne odgovaraju na takve upite. Inace im normalno nebi poslala. Nije mi jasno,svaka se od tada prijavila jedno 5 puta a da nisu nasle 1 minutu da LIJEPO odgovore kako sam ih ja lijepo i pristojno i pitala [:pospan] Čak sam jednoj i upitnik poslala jer me nazivciralo cekam odg za kupnju 1 dan a ona se prijavljuje i nista Strašno
2015 01 28
[:vrti] [:vrti] Odraz nečije nekulture i neodgoja......nikaj drugo...... Pa ne bi im ruka otpala da napišu par slova..... No.....sve takve su na gubitku.....njihov problem..... [:smijesi] Ne...ne živcira me više.....
2015 01 28
Slažem se, puno ljudi ne odgovara na upite o zamjenama, a to ne navedu u opisu. Mene to užasno živcira... [:vrti]
2015 01 28
Ne živciram se oko toga, neće odgovoriti, ne mora! Zaista imam važnijih stvari u životu oko kojih se nerviram, Krpe mi služe za razonodu i ubijanje dosade..
2015 01 28
Ma necu se ni ja vise zivcirati, one su na gubitku tako je [:smije]
2015 01 28
NEkultura i sto se prije pomiris s time da je puno to ce ti biti lakse [:smije] [:smije] [:smije] Prazne poruke, sto podpitanja o artiklu i onda nestanu, koja je najniza cijena pa ih se opet nikad vise ne cuje itd itd...to je svakodnevnica ovdje...ali no sikiriki [:hihot]
2015 01 28
uzmi si to ovako - njihov gubitak a ne tvoj a ti si na dobitku svakako jer su ti ostane koja kuna više u džepu i kupit ćeš si nešto još bolje [:kesi]
2015 01 28
evo iskreno mene malo nekad ti "upitnici" raspale....ne kažem Ornela da je takav tvoj slučaj neg samo djelim svoje iskustvo...evo ja npr imam na profilu da nisam za zamjenu, i ajde to mi je kao neko "osiguranje"....ako neko pita da ne moram vratiti poruku a da se ne osjećam glupo...i onda žena (ima 1 povratnu...dakle tek zagazila nogom na krpe) pita za zamjenu....al ni bog di nidobardan ni faljenIsus....samo zamjena?....i onda ja ne odgovorim...i gle ti nje izbrišem ja razgovor kad ona meni drugi dan upitnike [:hihot] [:hihot] o reko majku ti nepristojnu... e onda joj objasnih osnove bontona na krpama...ni više slala upitnike [:hihot]
2015 01 28
ja recimo nisam za zamjene iz prostog razloga jer nemam kuda više sa stvarima al mi je normalno lijepo zahvaliti na upitu o zamjenama iako mi na profilu piše da nisam za zamjene...ruku na srce nemam 200 upita dnevno pa da se nemogu snaći i odgovoriti [:smijesi]
2015 01 28
smisna [:smije]
2015 01 28
ne. i sama odgovorim kome ja hocu, tako da od drugih nemrem ocekivat suprotno. ja ne odgovaram na poruku zamjjjjj, zzzzzz, bez slova pozdrava na ulasku i izlasku iz mog inboksa. [:smijesi] nit cu preodgajat, nit se nervirat oko krpe ili shtule. taman posla. [:smije]
2015 01 28
Više me ne živciraju, samo izbrišem poruku i tražim dalje [:smijesi]
2015 01 28
I mene to zivcira punim
2015 01 28
U početku mi je smetalo ali sad sam se već navikla. Ne razumijem zašto pojedinke nemaju bar malo kulture i vremena napisati bilo šta. Uvijek odgovorim svima jer smatram da je komunikacija ovdje bitna. Iako neke nisu nikad ni čule za bonton. Pa dobijem u inbox poruku tipa: ZAMJENA???? ni bok ni ništa.
2015 01 28
ma... imam većih problema u životu [:jezik]
2015 01 28
1 2 3 4