Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Da li i vas živcira kad vam ne odgovore na upit nakon postavljenog i upitnika

cipelitza,,jesi li za zamjenu? [:hihot] [:hihot] [:hihot] [:poljubac]
2015 01 28
Uniqueangel hahah da to nije ta jedna te ista korisnica?? Moguce [:jezik] E daaa i jos me smeta kad me osoba kojoj strogo na profilu pise NEMA ZAMJENA!!!!!!! pita za zamjenu, e onda dobije odgovor SAMO PRODAJA!!!! Cipelitza a nije bas da mi se da pamtit jos i s tim nebitnim stvarima opterecivati mozak [:jezik] Da mi zauzimaju mjesto u glavi nedam im taj gust [:hihot] Njihova kultura njihova stvar [:jezik] [:smije]
2015 01 28
ja pamtim fantasticno bez da se uopce trudim. zapamtim u slovo ko je kad di izvalio [:smije] nesto u talentu nesto u prof.deformaciji [:smije]
2015 01 28
e da ima ovde puno "vagininih " monoga.... [:hihot] a tu i tamo se zaleti i kakav "eine kleine kurčić"...kako su i oni počeli pohoditi krpe...
2015 01 28
o zalete se oni malo cesce, prepoznas ih po temama o menstruaciji/ovulaciji/cirevima/pristvima/iscjedcima/buvarama/trudnocama/seksu bez kabanice/sisama bolnim na dodir etc [:smije] a kad o tom laprdaju zemske, znas da su il zakiselile davno il balave da jos smrde na podoj, tad jos pada cudjenje kak im ne ide prodaja gaca/badica/hlaca/tajica/carapa [:smije]
2015 01 28
pa ne živcira me.. uzimaš to previše osobno
2015 01 28
Hahahahah cipelitza [:hihot] [:hihot] [:smije] [:smije] I da, ko jos kupuje necije nosene donje rublje? Sick mi je onaj koji to prodaji a i onaj koji to kupuje. [:znoji] [:jezik] Sad u calzedoniji gacice po 14 kn a grudnjaci po 39 a one tu prodaju na krpama pod suho zlato [:smije] [:kesi]
2015 01 28
Idem ca, skrenila sam s teme [:kesi] [:smije]
2015 01 28
dobijem danas upit za nešto uz pitanje "možeš danas?" samo ne znam što to mogu danas,ali dobro [:kesi] rekoh ako mislite na primopredaje ne,isključivo slanje. "šalješ ?? di šalješ kad sam u zagrebu. " eto, što dalje reć..di šaljem?na mars šaljem, ajde da nema nijednu povratnu [:pospan] [:pospan] a takve koje mi kažu ti nakon što sam ja rekla Vi, samo nastavim persirat...
2015 01 28
Više ne!!!!
2015 01 28
Mislim da je to jako nepristojno i bahato i da govori više o osobi kojoj se piše u inboks nego o onome tko šalje upit.Osudi se i etiketira netko koga se ne poznaje na račun upita i nekoliko slova u inboxu.Za mene je to stvar nedostatka kućnog odgoja.
2015 01 28
dalmatinka, nikad se ne zna u cem su te junakinje morale (is)platit tu kalcedoniju pa je tak poskupila od ducana do njihovih ormara [:smije] [:jezik]
2015 01 28
Hahahahha cipelitza upisat cu se i bas su mi sad nestali smajlici :) :vristim: :keljim se: haha...
2015 01 28
ti ne razumijes. te su ekstra. jer su iz njojojka. londona, japana, ma iz bocvane [:smije]
2015 01 28
Hahahahah [:hihot] [:hihot] [:hihot]
2015 01 28