Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Sport i dijeta /

Motivacija za trening

Joj vidiš, ja ne znam da li ću danas... vrijeme me ubija [:place] nemam volje uopće [:znoji]
2015 02 11
pa onda nemoj vježbat...postoje oni dani kad ti se ne da ali se nekako natjeraš..a postoje i oni kad ti se baš,baš ne da!....onda nemoj,dopusti si dan odmora [:smijesi] ......vjerujem da ćeš nakon dana odmora sutra navalit ko luda [:hihot] ....
2015 02 11
drage moje, eto ni meni se danas nije dalo ali sam se natjerala jedva nekako. počela su me boljeti koljena, šta da radim?? :( htjela bi nastaviti ali me stvarno bole i mislim da ću morati stati..dali ste imale sličan problem i dali prođe s vremenom i vježbanjem [:place] [:tuzan]
2015 02 11
Mene je recimo bolio lakat kad bi radila sklekove ali je prošlo kad su se tetive uštimale i navikle... Za koljeno ne bih znala reći, ako nisi imala nekih problema s njim trebalo bi proći :)
2015 02 11
Nisam imala nikakvih. Možda prestane, ako me bude jako bolilo stat ću dan, dva.
2015 02 11
dobra večer [:poljubac] ...Anita,neznam šta bi ti rekla..nisam imala nikada sa koljenima problema..možda da ne vježbaš dok te skroz ne prođe pa probaj onda..možda da malo lakše vježbaš?...kad smo već kod bolova...jao,jao...osjećam bol u mišiću koji sam istegla prije godinu dana..ne jako..neznam zašto???...počela sam lagano vježbat..nisam ništa forsirala...sve mi se čini da ću ipak morat ići slikat kičmu [:place] ... što sam htjela napravit prije godinu dana ali mi doktorica nije htjela dat uputnicu... [:frustriran] ...strah me samo da ne sj.... nešto pa da ne mogu uopće vježbat....a da,prijavljujem da sam vježbala danas...onako bezvoljno...
2015 02 11
Ako nemaš inače problema onda vjerojatno nije ništa strašno, možda nisi dugo bila aktivna pa zato... Marijana, definitivno slikat kičmu. To je već opasno...
2015 02 12
Hellouu :) Marijana,morat ću polakše vježbati jer mi je žao odustati sada kad je već prošlo tjedan dana. I nemoj se zezatii sa kičmom brzo na slikanje. A što se tiče moje boli, boli dok idem uz stepenice,dok silazim, kad ustanem. Osjećam bol i to više u lijevom koljenju nego desnom. Da napomenem da sam se jučer udarla pa me sad još više boli. Ely bit će da vjerovatno nisam bila dugo aktivna pa zato, nadam se da će proć. Lp [:poljubac]
2015 02 12
pozdrav cure [:jezik] .....joj,znam da ću morat ići slikat [:place] ...malo me je strah..samo neznam dal će se vidjeti šta na rengenu??..možda ću trebat na magnetnu???..što je problem..em se čeka godinu dana,em ne mogu zamislit da budem u stroju!!...imam strah od takvih stvari [:sramezljiv] ....
2015 02 12
ej mijaljevic... baš mi je drago da ti se sviđa Jessica [:kesi] ...meni je odlična i stvarno ima puno vježbi tako da si svatko može naći nešto za sebe...a pas je presladak!!!!...e Anita..Jessica ti ima vježbe prilagođene ljudima koji imaju problema sa koljenima..pa ako hoćeš pogledaj?..možda nađeš nešto što ti paše [:zaljubljen] ..
2015 02 12
ja i jessica smo ti vec frendice velike . hvala ti što si nam rekla za nju mene je oduševila . i ne mogu a da svaki dan ne odradimo bar onaj najkraći trening od 20min .
2015 02 12
[:zaljubljen] ...veliki [:poljubac] ti šaljem!...
2015 02 12
mislim da je bolje da odeš i pretrpiš magnetsku nego da se dogodi neka nezgoda [:zaljubljen] Problem je to čekanje, strašno nam je zdravstvo...
2015 02 12
ej ely..odlučila sam ići kod privatnog fizijatra...svi ga jako hvale..ako dođem kod doktorice opće prakse ona mi neće dat nikakvu uputnicu nego će reci da odmaram,da se zagrijem prije vježbanja...to mi je rekla zadnji put [:frustriran] ...e,zato idem kod stručnjaka,objasnit ću mu sve..a ako on kaže da moram slikat onda će mi dat sigurno uputnicu [:jezik] ...ali je žalosno da moram platit 200kn za nečije mišljenje da bi dobila uputnicu....kako si ti?...si vježbala danas? [:smije]
2015 02 13
Marijana pokusat cu sa jessicom jer me je pocelo jako boljeti pa da malo smirim to, naravno neke cu vjezbe ubaciti od Jillian jer mi odgovaraju a nemaju tolike veze sa koljenima. jucer sam cijeli dan klatila, stigla kuci i idem vjezbati, vise me je umorilo to koliko me boli nego cijela vjezba. Sto se tice slikanja, da zalosno je sto moras platiti necije misljenje ali dobro, opet fuckas novce ako pomogne.
2015 02 13
1 2 ... 7 8 9 10 11 12 13 ... 79