Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Slobodno vrijeme i hobiji /

Proslave /

Nema razloga za ne pozivanje na rođendan

Na svakom sam rodendanu dosad bila, druzile se, cule se.....Ocito ima neki razlog zasto mene bas nije zvala
2015 01 31
Napiši samo sretan rođendan, nemoj da shvati da ti je krivo, budi dostojanstvena...šta god više napišeš svakako će se protumačiti....i ona će pobijediti... Sa takvom jednostavnom porukomti si napravila sve, a ona će odlučiti da li će te zvati ... I onda ćeš znati da li je kraj prijateljstva ili ne...
2015 01 31
Ako se ispostavi da ga je slavila a mene nije zvala? Da ju zaboravim?
2015 01 31
hm... a da nije neka treća osoba između vas?? [:sokiran] to se meni desilo sa frendicom, maeđutim kad smo razgovarale shvatile smo da smo bile izigrane od strane treće koja nam je bila "super frendica" a zapravo je samo radila klanove i uživala u tome!!
2015 01 31
Zadrzi dostojanstvo i lijepo joj cestitaj, a ostalo ce vrijeme pokazati [:smijesi]
2015 01 31
ivka25@ ovako ja sam se s njom cula krajem negdje 11 mj i dogovarale smo se za kavu,ali je rekla da nikako ne moze stici da ce javit kao...i onda vidim chek in pocetkom 12 mj sa dve cure iz naseg razreda bivseg. Sta niej i mene odma mogla zvati? Ili nac vrijeme samnom za kavu? Imam osjecaj da te dve nezele mene u drustvu.Mozda zato mene nece ni zvat...A njih hoce 100000%.....i zadnja slika joj je sa njima, jucer u ponoc postavljena na fejsu
2015 01 31
meni ovo sve sliči na "dječja posla" ... a da ju nazoveš i pitaš gdje je problem? "njih je zvala,mene ne...kaj ja smrdim..."
2015 01 31
očito je da ona tebe ne želi u društvu a ne te dvije!!
2015 01 31
@nomad.- ma ja sam se njoj zadnja onajput javila...Nema sANSE da joj se vise ja prva javljam
2015 01 31
znam sve, dođoh, vidjeh, od*ebah....čestitaj joj ročkas...ali bez smajlića i lijeih želja...napiši sretan rođendan, nadam se da ćeš ga lijepo proslaviti...i to je to...ako ti ništa ne odgovori, znaš na čemu si i otpili to, a ako ti odg, pitaj ju ovoreno u čem je problem jer vidim da te to muči.sretno!
2015 01 31
1 2