Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

opraštanje dugova???

E sad , ovo je dvosjekli mač i znam da će me mnogi popljuvati ali moram izbacit iz sebe. ljudi se cijeli život nekako krpaju,kraj sa krajem ,paze na sve ,svega se odreknu da bi omogučili djeci dostojanstven život i krov nad glavom,topli obrok i ono normalno od normalnijeg nikakve posebne kerefeke. druga strana,živi na socijalnoj sisi od rođenja,to već po defaultu jer su svi tako pa i oni će,prima se socijalna,gradski stan,sve moguće privilegije a ono vozi se dobar auto i ima viksa na moru i negdje stan ali eto puno naselje socijalaca koji furaju cipele skuplje od pol mog ormara a dalje da ne govorim. treci su mi obrtnici koje je švicarac pojeo ali nisu u soc kategoriji pa nema pomoći ali bitno je da je netko tko je na soc,pomoći uspio odvalit tel. račun od 7 tis kn i baba još jutros na vjestima pita tko će joj otpisat ostatak duga???ili onom tko je uzeo auto u švicarcu pa su mu na kraju uzeli i auto i polog i još ga otplačuje a ide pješke i tako dalje da ne nabrajam.... pa jeb.mu mater što meni koja se ubi radeći i koji smo se svega odrekli da imamo za kruh i mljeko ne izbriše ovaj minus a ne ovima koji ionako lade muda i tako žive jer uvijek ima budala koji će za njih raditi sad me popljujte do kraja i recite da nisam u pravu ako sam negdje pogriješila ispravite me
2015 02 02
što radnom čovjeku koji se muči ko Isus na krizu netko ne otpiše minus samo zato što je odgovoran član društva?
2015 02 02
nemoj bit takva.. budi zahvalna što ti ne moraš trazit otpis duga.. puno ljudi ima koji su radno sposobni i radili su i firme odu u stečaj i ne mogu se zaposlit nikako.. imamo koliko preko tristo tisuca nezaposlenih samo u evidenciji.. što ako netko ostane invalit, bolestan rak, rezije i računi će i dalje stizati..
2015 02 02
I da dns moja mama bila za kredit koji joj je stvarno teret jee ima malu mirovinu i sipak pa vi gospodo niste u blokadi jooj sori pa se ti muci i krpaj kraj s krajem puj
2015 02 02
svi smo mi u dugovima i kreditima ali me nitko ne pita kako ću kad dođe u naplatu a za ove bolesne i ostale nisam ni spominjala radi se o tome da imam susjedu sa dva konja od 30 god koja me svakodnevno žica nešto kao kreteni ne rade ali svaki od njih tjekom dana isprazni kutiju čikova na ulazu i oni su soc slučaj,ma da nemoj me klat,mislim ne ti
2015 02 02
Po meni otpis dugova nije rijesenje vec je tim ljudima koji se nazalost nalaze u takvoj situaciji potrebno omoguciti posao kako bi sami mogli otplatiti dug.. izuzetak naravno zdravstveni razlozi.. A postojeci dug staviti na neku odgodu placanja dok se ponovo malo ne osokole.. [:smijesi]
2015 02 02
Djelomično si u pravu netkom će se oprostiti dug kojima zbilja treba ,a netko će se izvući ,jer je trošio previše i zapao u blokadu imam 2 slučaja u obitelji i apsolutno nisam DA IM SE OTPIŠU dugovi ,a hoče ,jer žive kao kraljevi ,naime sestra mi je bila radila 6mj. u Njemačkoj ,šogor ima vojnu mirovinu ,a prošli mjesec im isključili struju i u blokadi su godinama ,Kad je došla iz Njemačke djeci je pokupovala skupe mobitele ,a NEMA ZA STRUJU ,tjedan dana je bila kod mame da bi na kraju ja mama i ja platile njenu struju .Tako se ne živi ,prvo trebaš podmiriti dugove ,a ne kupovati MOBITELE i sređivati kući i ostalo ,a ne plačati REŽIJE
2015 02 02
to sam i ja primjetila kod osoba koje su slabijeg imovinskog stanja.. svi puše.. znam ljuta si
2015 02 02
bravo željka to je život izvan standarda i svi smo mi glupi koji pokušavamo svaki mjesec isčarobirat i produbit onaj minus na računu a oni su svi pametni i onda opraštanje duga
2015 02 02
poznam I ja takove puše,novi mobteli se kupuju,svaki mjesec 300kn(minimalno) za maxtv,akukaju kako nemju novaca .... [:frustriran]
2015 02 02
ova dva susjeda dibidusa se furaju da su kao munjeni [:sokiran] pa više sam ja munjena od svih njih zajedno a nitko mi ne oprašta ništa i ostalom nećeš kotiti 10 djece ako nemaš ni za dvoje nahranit ali eto oni su soc slučaj umjesto da tim budalama netko podveze jajnike [:frustriran]
2015 02 02
e i onda će im oprostiti nekoliko tisuća kn za max tv koji ja nikad nisam imala jer je luksuz,očito sam budala
2015 02 02
sestra je uzela auto,dala polog i na rate,skočio švicarac i sad je i bez auta i bez novaca i još plača kredit kao da je uzela najluksuznju mečku ali njoj nitko ne oprašta dug i ne vrača ta 3 auta koja je dosad otplatila jer nije na soc,sisi,ma mislim prestrašno
2015 02 02
da draga znam na šta si mislila zato sam to i napisla .,Znam ljude koji s petoračlanom obitelji žive od 3500kn i izvuku kraj s krajem i nisu u blokadi ,niti u minusima ,jer su pošteni i troše koliko imaju kao i sama .Ne ulazim ni u minus ,kad mi ponestane love zadnjih dana u mjesecu ništa ne kupujem osim KRUHA ,a neki su pametni pa će im se dug oprostiti .Ali neznam mislim da tu ima i puno LAŽI s vladajuće strane ,dug za telefone će oprostiti ,struju itd.... svatko tko jedan mjesec nije platio telefon ili struju 2mjeseca isključuju ODMAH ,pa neznam gdje je tu logika ????? samo državnim tvrtkama dugovi za telefon i struju ne smiju isključiti ,mislim da će tu najviše profitirat DRŽAVA ,jer će sama sebi oprostit neplačene dugove od svojih PODUZEČA. Neki dan su mi susjedu isključili struju ,dobio je otkaz i nije platio 2 mjeseca -odmah isključuju
2015 02 02
tuzno al istinito
2015 02 02
1 2 3 4