Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

Razvodi, prekidi /

Sramotne price sa prvih dejtova :D

Da se malo nasmijemo :)
2015 02 03
kreni [:smije]
2015 02 03
prvi dejt pa odma razvod/prekid. [:pospan]
2015 02 03
[:hihot] izasla sam van sa prekrasnim deckom , vecerica, malo smo popili i u svemu tome i divljenju njegovoj ljepoti padnem i razbijem zub [:boji] sramota do neba [:znoji]
2015 02 03
Meni najgore bilo,tip mi onako na izgled bio uu dobar,i pozove me da izademo!Mene cili dan prala nervoza,kad smo se nasli ja sam cilu noc uspila rec:Vecer!On se nije ugasija,satra me,mozak mi prokuva od njegove glupe price..jedva ga se rjesila!
2015 02 03
zao mi je cipelitza [:sramezljiv] nije bio vrijedan [:tuzan]
2015 02 03
takvo nesto se i meni desilo i onnda sjedis,znojis se i molis boga da tomme svemu dode kraj [:hihot]
2015 02 03
probaj prvo prohodat. tad imas uvjet za prekid. to sam mislila. a za zub, to je strasno za dozivit, a ne sramota.
2015 02 03
Luly [:smije] [:hihot]
2015 02 03
ja sam doživjela onaj klasičan klišej, frajer je cijelo vrijeme bio pričao o autima. dok nisam doživjela, mislila sam da je to samo u reklamama i filmovima moguće [:smije]
2015 02 03
nego, curke, kaj fakat mirno sjedite i patite u tisini dok neopevani laprdaju? svaka cast [:smije]
2015 02 03
krivo sam shvatila cipelitza [:pospan] stvarno jee ali bilo je smijesn koliko je bilo sramotno ,. brdosuza [:hihot] [:hihot] ana vjeruj mi bolje si prosla [:boji]
2015 02 03
ivanahercegovac [:hihot] [:znoji]
2015 02 03
[:zaljubljen] [:znoji] [:hihot] nikita svaka cast njemu valjda se trudio biti dzentlmen do kraja ,. nekad neznas dali je bolje da sute ili da kazu nesto [:sramezljiv]
2015 02 03
Bivši budući zet moje majke je bio onako,zeru neutricionistički zakinut. Pa se prije, kako je on to rekao, bitnog dejta s moi, nakrkao graha sa zeljem, koji je, da stvar bude jača, prenoćio van fridža. Elem,čekala sam jedno pola sata da mladić ispuže iz wc-a kafića. a onda je slijedilo objašnjenje .I tako. [:smije] S obzirom da sam divna, opraštajuća duša, doživio je i drugi dejt, prije kojeg je gladovao.
2015 02 03
1 2 3