Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Moda /

Timberland problem

Imam problem s timbicama, kupila sam ih prije mjesec dana. Prljavo roze, prekrasne su [:zaljubljen] ALI nisam uzela 39 jer mi je bio prevelik pa sam uzela 38.5 jer su mi bile taman na debelu carapu. i sve je bilo super, jos sam ih rashodavala doma po stanu da vidim hocu li ipak uzet broj vece, nisam. Problemi su poceli kad sam dulje hodala. nazuljaju me tako jako da su ti zuljevi uzasni i ne mogu onda skoro nista nosit dok ne zacijele. sta da radim s njima? Imate kakvih ideja kako da ih razgazim ili nesto da mi ne stvaraju takve zuljeve? [:place]
2015 02 06
čitala sam na netu da u plastičnu vrećicu - onu za meso staviš vodu, zavežeš, staviš u cipelu i zalediš... tako će led raširit cipelu ali ne znam kako se koža ponaša ako se zaledi....
2015 02 06
Tako kako je yellow22 napisala. U te vrećice staviti vodu, dobro zavezati. Staviti to u cipele i onda sve skupa s cipelama zamrznuti u zamrzivacu. Ja isprobala na balerinkama i cipelama. To jedino može funkcionirati s pravom kožom. Kad se zamrznu, izvadiš iz frižidera i pustiš da se malo otopi, ali ne skroz. Izvadiš vrećice i trebalo bi biti super
2015 02 06
mislite da ce uspjet? jer meni stvara zuljeve na peti...
2015 02 06
Ne znam. Mene su moje prve timberlandice isto zuljale na peti, a sad nove, isti broj, nista.
2015 02 06
odeš kod postolara da ti ih malo produlji
2015 02 06
općenito bilo koje cipele sam mislila kupovati, morala sam provjeriti imaju li prošiveni dio iza, točno iznad pete...nažalost, tako sam kupila tenisice i nisam ih mogla nositi iako su bile moj broj. Baš zbog tog prošivenog dijela jer mi stvorio žuljeve točno iznad pete...
2015 02 06
možeš odnijeti postolaru da ih omekša ili raširi. reci mu gdje te žulja pa će riješiti problem. mislim da je to 20-30kn.
2015 02 06
meni su se timbice rasirile nosenjem.. uzela sam 37 i sad komotno moze 38 bas peh, jer na meni mrsavoj izgledaju 2 br vece, pa ih ni ne nosim vise [:hihot]
2015 02 06
kod postolara se taj dio kod pete može na jednoj spravi izudarati da omekša...ali isto je dobra ideja sa smrzavanjem čizama ili cipela...
2015 02 06
meni je tako bilo s martama - pretpostavljam da je tako valja sa svim tim "robusnim" koznim cipelama - mjesec dana sam imala krvave zuljeve, no bila sam ustrajna u nosenju, razgazila ih i onda su mi pristajale kao da su po meni radjene, udobnije cizme nisam imala [:zaljubljen]
2015 02 06
odnit kod postolara, stavit će ih da stoje 2 dana na nešto šta ja ne znan kako se zove [:smije] i raširit će ih. ako ti nije ža platit , to ti je najbolji način. meni je frendica tako više puta nosila i svaki put je bila zadovoljna.
2015 02 06
cudno. ja sam uzela timberlandice 39,5...a nosim 40.. i jos su mi se rasirile [:boji]
2015 02 06
Imala sam gotoovo isti problem,i s timberlandicama i davno prije s martama,i nakon mj dana,kao što je i BijouEssi napisala,su se raširile i nema porblema...sad su mi čak i mrvicu velike..
2015 02 06
To ce se razgazit, ja sam sa svoja sva 3 para imala taj problem ali s vremenom se razgazi..Ne znam kako tvoje ali iz mojih se moze izvadit ulozak pa ja u pocetku uvijek izvadim ulozak njihov i stavim tanji... npr krzneni imas one u dmu za 10tak kn.. a i puno toplije je s njima [:zaljubljen] [:smijesi]
2015 02 06
1 2