Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

krštenje,mamice help :)

Mislim bebač tek stiže [:sramezljiv] ,ali volim sve predviditi unaprijed.. Radi se o krštenju,bilo bi nas puno jer oboje imamo veliku obitelj,negdje oko 60-ak. Mislili smo slaviti kod kuće al kad smo sve sabrali sto sve trebamo nabaviti ,i još poslije tri dana posla oko spremanja..uf,pa sad razmišljamo uzeti salu za krštenje s njihovim menijom. Zanima me dali je koja slavila u sali-restoranu i koja je cijena menija, Sto ste uzele od ponude,do kad je ograničenje fešte i imali ga uopće,te dali su za malu djecu naplaćivali tzv stolice? Evo svaki savjet je dobrodosao,hvala [:poljubac]
2015 02 07
Nazoveš restoran i pitaš ;)
2015 02 07
Najjednostavnije ti je nazvati. Mislim da svaki restoran nudi par ponuda,što vi donosite,što restoran nudi i cijene. I vidi možda ima službenu stranicu gdje možeš vidjeti cijenik. [:zaljubljen]
2015 02 07
Od 21-23 eura stolica, djeca do 8 god naplacuje se pola stolice,menu je za jedan slijed manje od svatovskog,biras u 3 slijeda sta zelis s tim da jedan slijed se moze dogovoriti pola,pola npr pola leso meso restani krumpir pola cevapi i piletina sa pomfritom za djecu!I bilo je pice,aperitiv i kave u cijeni!
2015 02 07
Naravno da sam pitala-kroasan ,oko 120kn je meni,ali želim da vidim koliko ste vi plaćale i sve ostalo što sam navela.Pa onda je ovo i ok cjena. [:smijesi]
2015 02 07
Toliko smo i mi placali i uzeli paket cca 140 kn po osobi tako da je sve pice koje se dodatno natuci -kave , alkohol ukljuceno u cijenu..naravno cijelo vrijeme je na stolu stalno bilo soka, mineralne, vina i sl. Kolace i tortu smo donijeli svoje..cijena je najvise ovisila o meniju koji izaberes odnosno s koliko slijedova...bolje mi je u restranu, jer dok doma sve pripremis...potrošiš vremena i novaca i živaca!!!
2015 02 08