Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Burzaaa :)

Djevojke i žene koje ste nezaposlene, jeste li vi prijavljene na burzu? Ima li kakve koristi od toga? [:sramezljiv] I zanima me još kakve su obaveze kad si prijavljen, mora li se ići na one neke sastanke ili nešto slično? I nude li vam oni neke poslove? Hvala [:smijesi] [:poljubac]
2015 02 08
imas koristi ak primas naknadu inace.... ja se ispisala
2015 02 08
Ja vise nisam na burzi Nakon otkaza mi se nije dalo ic na drugi dio grada na ono javljanje [:hihot] Na burzi mozes dobit besplatan zetov pokaz ako se ne varam
2015 02 08
nema :) sama si trazi posao, inace ces se nacekat [:jezik]
2015 02 08
mozes pokaz ak 3mj kupujes sam a onda ti oni placaju a i nemoras vise ic neg posaljes mail il nazoves
2015 02 08
ja sam prijavljena na burzi prvenstveno radi toga jer neki poslodavci u oglasu napisu da je pozeljno da se mogu koristiti mjere za poticanje za zaposljavanje a za njih moras biti prijavljen na burzi.. ribica, vise se nemora ici svaki mjesec osobno javiti, vec se preko maila cujes sa svojim savjetnikom..
2015 02 08
Ima koristi ako poslodavac trazi zaposlenika s kojim se moci iskoristiti neku od mjera, recimo ja nemam nista staza i ako me netko zaposli ima pravo na neke novce na osnovu toga i ne smije me otpustiti godinu dana, mjere mozes vidjet na stranici hzz. Inace samo sam radi toga na zavodu, jer neki traze da si prijavljen. Jednom u 4tj se savjetnici mejlom javim da sam aktivno trazila posao. Kad sam se prijavila bila sam na grupnom sastanku, 10minuta, i jednom na individualnom savjetovanjui nakon toga se mozes mejlom javljati.
2015 02 08
Imas tipa individualna savjetovanja na koja moras ici ali to ti je bzv tamo te pita sto bi radila jos osim struke ma gluposti a to da ce ti oni pomoci jedino ako imas kakvu vezu kod njih [:vrti] Oke ako imas u zadnje 2 god 9 mj pa mozes primati naknadu a inace zali boze
2015 02 08
po meni je bolje biti na burzi iz jednog slučajnog razloga...i ja sam mislila da je to traćenje vremena još pogotovo kad sam morala na drugi kraj kada se još svaki mjesec moralo otići javiti (sada se mailom ili telefonom javiš 1 u 4 tjedna)...naime otvorio se neki posao,a ja sam ih zlostavljala mjesecima kako bih radila jer sam doslovno gladna i kako su me zapamtili jer sam ludila tamo zvali su me i dobila sam posao...ali trebaš biti uporan i svoga savjetnika uredno podsjećati da je njegov posao da ti pomogne i usmjeri te kada se otvori neko mjesto...ima i lijepih primjera-ne biste vjerovali... [:smije]
2015 02 08