Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

aukcije-zašto nitko ne bida/kupuje?

pozz! baš me zanima zašto nitko ili pak rijetko cure bidaju na temi aukcije? nekad mi se čini da nema smisla stavljati artikle na aukciju..
2015 02 10
Zato jer puno njih nezna sta su aukcije,npr.stavi artikl na aukciju za 80 kn pocetna,svaki bid 10 kn a prodaju taj artikal za 100 kn inace
2015 02 10
neisplative su
2015 02 10
Trebalo bi povremeno otvoriti takvu temu, kao podsjetnik [:smijesi] ..ja volim aukcije, ali sam već pomalo i zaboravila na njih
2015 02 10
Najbolje bi bilo kao na best offer svima pocetna cijena 20kn, pa se nudi, na kraju (svaka3 dana) prodavac odluci jeli daje za te novce ili ne ...
2015 02 10
stavila sam na aukciju artikle sniženo 90%, samo da se riješim robe, i prodala jednu jedinu stvar. i to sasvim slučajno. a za iste te sve artikle su me ispitivali prije toga za zamjene do bola.... aukcije ne idu jer 90% ne zna za njih. super je što više nisu u nedavnim temama, jer su zatrpavale forum, užas... no mislim da ih treba izdvojiti kao kategoriju negdje gore u redu kupite-prodajte-forum-kolekcije, ili ovdje desno npr. između rubrika istaknuto i popularni izgledi...
2015 02 10
što je to best offer? nisam još čula za to a to da netko ne zna što su aukcije-to se slažem. međutim vidila sam dosta predmeta i prodavačica što maksimalno snize cijene a opet ništa. ja sam uspjela prodati samo jednu stvar i to baš baš jeftino, ali što je tu je-takvo je tržište
2015 02 10
best offer ej grupa na fb. al je super tri puta prekrsis pravila letiš.. ima sankcije za varalice tako da ih se izbaci iz grupe bolje nego krpice.. i cure koje to vode su super
2015 02 10
može se vidjeti koliko je ljudi vidjelo tvoju akuciju-pa to se kreće MOŽDA do 50-60 ljudi. to je ništa
2015 02 10
zove se baš best offer? nemogu naći na fejsu. može link ako nije problem
2015 02 10
to je tajna grupa
2015 02 10
Ja baš volim aukcije ali kako se ne pojavljuju više u nove teme, skroz ih zaboravim i ne gledam.
2015 02 10
Nekoliko puta sam zavirila i početne cijene bile visoke ili cure stavljaju 5kn za nešto čega se jedva čekaju riješiti... Nešto što se nikome ne sviđa i ne privlači ga. A i zaboravi se na iste... "van ruke" su [:kesi] .
2015 02 10
trebalo bi ih nekako istaknuti pa bi sigurno bilo više ponuda i svega
2015 02 10
mislim da je na krpama najveći problem što nema ono aktivne teme:) barem zadjih sedam osam koje su zadnje komentirane
2015 02 10
1 2