Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Zdravlje /

Lijekovi /

Citrofit kapi..

Dali je netko koristio citrofit kapi?..zanima me kakva su iskustva? Dali stvarno pomaže za jačanje imuniteta? ;)
2015 02 11
frendica ih je pila nakon sto je prebolila salmonelu.. imunitet joj je bio u totalnoj banani i njoj je citrofit pomogao.. pila ga je sa sokom jer joj je okus bio odvratan..
2015 02 11
pomaže definitivno..samo kupi prazne kapsulice pa probaj s tim popiti,jako je gorak [:zaljubljen]
2015 02 11
*prgica gdje kupiti te kapsule? [:smijesi]
2015 02 11
gooorak ja sam ga pila s vodom. srećom volim limunadu pa zamislim nju [:smije]
2015 02 11
Najmanje je gadan u soku od narance [:smijesi]
2015 02 11
citrofit je najbolje ukapati u iscjeđenu narancu, najmanje se osjeti gorcina. to je super stvar, prirodni je antibiotik. imunitet, upala grla, dezinfekcija, gljivice.. za sve je dobar [:smijesi]
2015 02 11
gdje kupujete te kapi,u ljekarni ili se narucuju?
2015 02 11
obicno ih drze biljne ljekarne ili bio trgovine(bar je u zd tako) [:smijesi]
2015 02 11
Kako ga se uzima..jel mora 30 kapi 3 puta dnevno,,nekako mi se to čini puno [:sokiran]
2015 02 11
Ja sam počela sa 10 kapi i svako sljedeće uzimanje povećala za 2 kapi. Uvijek poslije jela .
2015 02 11
pise sve na kutijici, zaboravila sam. za imunitet je manje nego za ljecenje infekcija..
2015 02 11
Ja sam uzela citrofit na preporuku frendice koja se klela da je super za prehlade... Inace patim od uzasnih hunjavica svake zime, pa je to bio razlog sto sam ga kupila. Par puta me stvarno spasio, i ublazio simptome sto mi je prije bilo nezamislivo... Uzimala sam ga redovito tijekom cijele prosle zime, ali sam svejedno 2x pobrala teze ove zime ga pijem jako rijetko, da kucnem, nijednom me nije pokosilo... Ugl, kad sam ga nedavno isla opet kupiti u bio&bio, teta koja tamo radi mi je rekla da je citrofit ustvari dobar za ubijanje bakterija, a ulje crnog kima bas za ovakve stvari, odnosno za cuvanje imuniteta
2015 02 11
Za prevenciju uzimati manje. Ja si kapam 10-ak kapi dnevno, nema potrebe vise od 10-15 kapljica.
2015 02 11
Ja sam ih isto pila nakon bolnice i teške upale bubrega i stvarno su mi pomogle. Samo sam ih ja nakapala u mlijeko pa tako pila jer ih je u vodi nemoguće popiti hahah :D
2015 02 12
1 2