Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

krivi paket POMOC

U srijedu poslala cipele gleznjace i umjesto toga curi došla majica i poruka sa potpisom MACA. Jel netko dobio krivi paket umjesto majice da su mu došle cipele br 36? Netko zna osobu ovdje sa imenom MACA Hvala curke
2015 02 13
To treba javiti uTisak. Oni će istražiti i preusmjeriti.
2015 02 13
Majica je l xl, tak da cisto sumnjam da ce cipele odgovarat pisto su 36.... Lijepo molim da se javi ko je dobio krivi paket. Placam postarinu za zamjenu. Jel imao vec tko takav slucaj? Apsurdno mi je to [:frustriran]
2015 02 13
ajme, ovaj tisak poblesavio, danas cure teme o tisku otvaraju, pokradenim, zamijenjenim paketima [:vrti]
2015 02 13
Obratite se u Tisak...ako imate potvrde o slanju oni moraju riješiti stvar...ako ne nađu Vaš paket vratit će Vam novac u vrijednosti koju ste napisali kod slanja. Bez potvrde ništa. Sretno, l.p
2015 02 13
Potvrdu imam i račun. Jooojjjjj poslala tisku reklamaciju i oni da će javiti unutar 15-30 dana.hallloooo... Ići ću ja u ponedjeljak na tisak njih pitat....
2015 02 13
[slika:eec1c7ea-45e9-4087-9425-5f262f9de37e] To je majica koja je krivo stigla. Ako netko zna tj vidjela tko je prodavao ovu majicu molim da mi pomogneeee i uputi tojoj curi
2015 02 13
15-30 dana????A taman se kod dogovaranja razgovarale o dobrim iskustvima sa tiskom. Ma pujjjjj..... Divan poklon za valentinovo [:place] kud sam ja bacila svoje novce [:place] [:place]
2015 02 13
...pa možda se javi i druga strana.. [:vrti]
2015 02 13
riješit će vam oni to, odi prijavit.. ako ne dobit će svako svoj novac nazad i dobro
2015 02 13
Dajte cure proširite to plisssss..... A taman sam se mislila sredit za valentinovo i profurat nove šuze, ne mogu vjerovat, ja sam izvan sebe
2015 02 13
Nadam se. Hvala cure
2015 02 13
je li majica kakva marka il nešto da piše na etiketi, možda po nekim tagovima da probamo naći ako nije obrisan artikl, pod majica, crno, srce, srebro, zebra, tigar [:hihot] l/xl ne nalazi
2015 02 13
odi odmah sutra na tisak, vjerojatno će se javiti i druga osoba i riješeno
2015 02 13
vec sam par lucajeva procitala da ima se to dogodilo,, naime,, i meni su zamjenili paket,, dodem doma,,otvorim,, kad ono neka ogromna haljina,, ni blizu onom sto sam narucila,, odmah sam zvala prodavacicu,, zena nema pojma,, kaze da je poslala to sto sam kupila,, kad skuzim,, na kutiji drugacija sifra od one moje,, i zvala sam odmah tisak,, rekli su mi da vratim paket,, da ga preusmjere kud treba,, onaj koji je trebao stic meni,, je otisao za sisak,, a onaj za sisak,,,dosao je meni,, koma!! pa je takoder neka cura dobila pelene umjesto hlaca,, [:smije] od sad pisem na paket vrijednost 500kn,, pa ce malo bolje paziti na kutije,, [:smije]
2015 02 13
1 2