Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Podsjetnik na zabranjene artikle sa popisom dozvoljenih tema!

Otkad ova pravila ne vrijede? Dosad sam naišla na: slike s interneta, postove koji su reklama, lotove bez cijene lota… i tak. 🧐 p.s. drago mi je da ne postoji ograničenje cijena na krpicama. > IvancicaIvic: > U svoje shopove ne smijete stavljati sljedeće: > 2. Oglasi u kojima se naručuje > 3. Oglasi koji upućuju da se istovrsni artikli prodaju u više veličina i/ili boja tj. oglasi koji prodaju artikle "na veliko" = P R E P R O D A J A > 4. Oglasi lotova, setova i kompleta s naznačenom cijenom za pojedinačni artikl, a ne za cjelokupan lot, set ili komplet > 5. Oglasi s naslovnom (tj. prvom) slikom s interneta te oglasi sa slikama posuđenim od drugih članova > 6. Oglasi s mutnim slikama na kojima se ne razaznaje u kakvom je stanju artikl > 7. Oglasi koji su reklama za profil ili obavijest o sniženju - "sve po 20kn", "zavirite"... > 8. Oglasi artikala koji se traže/kupuju > 9. Oglasi koji za naslovnu (tj. prvu) sliku koriste kolaž od 3 ili više slika > 10. Ukoliko je artikl koji se prodaje vidno loše kvalitete, prljav i sl. > 11. Oglasi trgovina - oglasi koji koriste slike i sadržaj iz drugih trgovina na internetu, oglasi koji reklamiraju trgovine, oglasi u kojima se poziva da se artikli naručuju s druge stranice, oglasi na kojima je na slikama vidljivo da su artikli slikani u dućanima > 12. bilo koja vrsta osobnih usluga -- frizure, nokti, tarot .. > 13. prodaja životinja
2021 11 02
kako nekima brisete a nekima ne?????
2023 02 08
I ja sam imala sličan slučaj nedavno. Stavila sam u prodaju i za mjenjanje dugmiće i naravno kako tu nema nikakvu opciju za taj predmet jedino što mogu staviti pod kategoriju dom - tekstil - posteljina. Nažalost ne dozvoljava mi bez kategorije . Prvi put kad sam stavljala, da , jesam stavljala pod svašta , ali bio bi red da se i javi ta osoba koja briše i navede na bolji način. Drugi put sam stavila kako sam navela ranije pod dom - textil itd . I tag je bio repromaterijal. I svejedno sve obrisano !! 6 h sam potrošila stavljajući u prodaju za ta dva puta i naravno uzalud . Kao da imam vremena na bacanje !! Nije mala stvar stavljati 40 vrsti dugmića i to mojih viškova . Ujedno prodavala sam i srebrni nakit koji sam stavila u prodaju i to baš pod nakit i sve što treba i naravno i to mi je bilo obrisano !!!! Naknadno nakon svega stavila sam drugi dan ponovno samo srebrni nakit sa istim tagovima i kategorijama i to je sad evo ostalo , a prvi put obrisano. Pa sad vi meni recite pod šta da stavim dugmiće ? I stvarno moderatori bi trebali javiti na prvom brisanju da ne trošimo vrijeme bezveze na nešto što će opet nestati. Javila sam se i nikakav konkretan odgovor nisam dobila. I koliko vidim da najvjerovatnije neću dobiti ni nakon ovoga posta , jer oni koji vode ovu stranicu su toliko neodgovorni i prema nama bezobrazni.
2024 03 09
1 2